Bio šampón z alpských bylin Tiroler Kräuterhof

549,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Bio šampón z alpských bylin

Vynikající přírodní šampón z alpských bylin z tyrolské manufaktury. Se směsí horských bylin sklízených ve volné přírodě v Tyrolských Alpách (ve výšce 1000 až 2300 m.n.m.) nebo pěstovaných v bio kvalitě (řebříček, tymián, jitrocel, šalvěj, kopřiva).

Bio šampon s alpskými bylinkami.

Bio šampón s alpskými bylinkami působí jemně, nedráždí zbytečně pokožku a nepoškozuje vlasy. Složky šampónu jsou vybrané co nejšetrněji, proto netvoří zbytečně velkou pěnu.

Bio šampon s alpskými bylinkami se hodí pro normální i oslabené vlasy, posiluje kořínky vlasů a podporuje růst vlasů, oživuje a pečuje o pokožku na hlavě.

Tiroler Kräuterhof Naturkosmetik je rakouská firma specializující se výhradně na přírodní biokosmetiku, byliny používá převážně z oblasti Tyrolska nebo okolí, vodu výhradně pramenitou horskou a oleje pouze v kvalitě bio. Nepoužívá: glycerin/glycerol, chemické emulgátory, sodium, sodium-laureth-sulfat (v běžných šamponech často), betain, PEG, parafin, silikon, chemické barvy, vůně ani konzervační látky.

pH hodnota: 5,5

Obsah: 200 ml

Složení:  Aqua, Coco Glucoside, Achillea Millefolium Extract, Plantago Lanceolata Extract, Thymus Serpillum Extract, Salvia Officinalis Extract, Urtica Dioica Extract, Disodium-Cocoyl-Glutamate, Ethanol, Buxus chinensis Oil,Olea europaea, Wheat Protein, Xanthan Gum, Populus Balsamifera Extrakt, Sorbic Acid, Citric Acid, Parfum Essential Oils.

Bio šampon s alpskými bylinkami koupit

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Bio chipsy solené Bio Art
29,00 Kč
Manner Belvedere cukroví
85,00 Kč