Blog o Rakousku

Státní svátky v Rakousku 2016

Rakousko má státních svátků o trochu více než Česká republika, je to dáno katolickými svátky, jelikož Rakousko je země výrazně katolická. O svátcích a nedělích jsou v Rakousku obchody ze zákona zavřené (kromě obchodů na benzínových pumpách). Proto si před cestou zjistěte, jestli náhodou zrovna není v Rakousku státní svátek. Navíc se můžou některé svátky lišit podle spolkových zemí Rakouska.

Teplá jezera v Rakousku. Ubytování u rakouských teplých jezer, to je dovolená snů. Rakouská jezera vynikají svojí křišťálovou čistotou a často také příjemnou teplotou, která přestože nadohled jsou Alpské vrcholy, je ideální k plavání a letním radovánkám. V Rakousku se nacházejí nejteplejší jezera ve střední Evropě.

Nejkrásnější cyklostezky v Rakousku. Cyklostezky a Rakousko patří neodmyslitelně k sobě. V Rakousku se nachází mnoho kvalitních cyklostezek, za kterými jezdí cyklisté ze všech sousedních zemí. Mnohé cyklostezky v Rakousku jsou vhodné pro děti, pro rodiny s dětmi.

Rakouské televize online. Rakouské televize veřejnoprávní a komerční soukromé televize v Rakousku. Rakouská televize ORF a soukromé televize v Rakousku. Program rakouské televize.

Rakouské TV stanice online. Rakouské TV stanice veřejnoprávní a komerční soukromé TV v Rakousku. Program rakouské TV.