Nejlepší cyklostezky Rakousko

Nejlepší cyklostezky v Rakousku. Cyklostezky a Rakousko patří neodmyslitelně k sobě. V Rakousku se nachází mnoho kvalitních cyklostezek, za kterými jezdí cyklisté ze všech sousedních zemí. Mnoho cyklostezek v Rakousku můžete jet s dětmi - mnohé cyklostezky v Rakousku jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Nejlepší cyklostezky v Rakousku

Rakousko je protkáno sítí cyklostezek a cyklotras. Celková délka cyklostezek v Rakousku je kolem 10.000 kilometrů. Nejlepší cyklostezky v Rakousku vedou podél známých rakouských řek, které nabízí nádhernou přírodu a fascinující výhledy do rakouské alpské krajiny. Kromě toho u cyklistů získávají rakouské cyklostezky body díky výborné infrastruktuře a známé rakouské pohostinnosti. Mnohé cyklostezky v Rakousku jsou vhodné pro děti, pro rodiny s dětmi.

Nejlepší cyklostezky Rakousko s dětmi mapa

Nejlepší cyklostezky v Rakousku vedou podél velkých řek. Ideální i pro méně náročné cyklisty jsou cyklostezky právě podél řek, například Dunaje, který nemá žádné těžší pasáže a tak můžete jet cyklostezku s dětmi v Rakousku. Zcela nejoblíbenější je Dunajská cyklostezka vedoucí podél Dunaje, dále vede přes celé Rakousko, tedy z bavorského Passau přes Vídeň až do Bratislavy. Mapu této Dunajské cyklostezky můžete koupit přímo v našem eshopu.

Nejlepší cyklostezky v Rakousku

I v horských oblastech Rakouska jsou cyklostezky a cyklotrasy. Při větších převýšeních můžete využít nabídku půjčoven kol, která nabízejí i elektrokola. S nimi se tolik nevyčerpáte a lépe tak vychutnáte krásy alpské krajiny.

Mapa nejlepší cyklostezky Rakousko ZDARMA

ZCELA ZDARMA si můžete u nás objednat brožuru obsahující mapu 14 nejlepších rakouských cyklostezek v Rakousku a stručného průvodce po všech těchto nejlepších cyklostezkách v Rakousku.

Nejlepší cyklostezky Rakousko mapa:

Nejlepší cykostezky v Rakousku jsou tyto: 

Dunajská cyklostezka - nejlepší cyklostezka v Rakousku. Dunajská cyklostezka vede podél řeky Dunaje od bavorského Pasova přes celé Rakousko, přes Vídeň až do Bratislavy. Jízda na kole podél Dunaje je vhodná pro celou rodinu - vhodná cyklostezka s dětmi v Rakousku. Jede se společně s řekou, stále s podporou lehkého klesání. Německy se Dunajská cyklostezka řekne Donauradweg a její mapu, cyklomapu si můžete objednat přímo v našem eshopu.

Drávská cyklostezka - Drávská cyklostezka vede jihem Rakouska podél řeky Drávy - Drau. Cyklistká mapa Drávská cyklostezka objednávejte v našem eshopu zde.

Enžská cyklostezka - vede z města Enns kopcovitou krajinou přes Salcbursko, Štýrsko a Horní Rakousko. Cyklistická mapa Enžská cyklostezka lze zakoupit zde v eshopu.

Innská cyklostezka - cyklostezka podél řeky Inn ze Švýcarska až po Bavorsko. Cyklistická mapa Innská cyklostezka je u nás k dostání zde.

Murská cyklostezka - cyklostezka podél řeky Mur vede ze Salcburska, oblastí Štýrsko až do Chorvatska. Cyklistická mapa Murská cyklostezka je u nás k dostání zde.

Cyklostezka Alpe Adria - cyklostezka vede severo-jižně od Salcburku přes Korutany až k moři ve Slovinsku a Jaderskému moři.

Cyklostezka Eurovelo9 - je součástí sítě evropských cyklostezek. Vede z Brna na jih, přes rakouské východní země až do slovinského Mariboru.

Římská cyklostezka - vede od Bavorska přes Salcbursko až do Ennsu na Dunaji.

Cyklostezka Neziderské jezero - cyklostezka kolem Neusiedler See v oblasti Burgenland na východě Rakouska. Mapa cyklostezky Neziderské jezero lze zakoupit u nás zde.

Cyklostezka Solná komora - cyklostezka známou oblastí plnou krásných jezer je v rakouské Solné komoře (Salzkammergut). Několik uzlů umožňuje i kratší cyklovýlety a cyklostezky. U nás můžete koupit mapu Solná komora, ale i průvodce Solná komora MTB pro horská kola v češtině.

Tauernská cyklostezka - cyklostezka vede podél řek Salzach a Saalach v oblasti Vysoké Taury v zemích Salcbursko a Horní Rakousko. Cyklistická mapa Tauernská cyklostezka je k dostání přímo u nás zde.

Traisentalská cyklostezka - jedna z nejoblíběnejších cyklostezek Dolního Rakouska spojuje Traismauer na Dunaji se slavným poutním místem Mariazell. Cyklostezku doprovází řeka Traisen, která je přítokem Dunaje.

Cyklostezka Via Claudia Augusta - tuto cestu nechal jako první skutečnou silnici vybudovat císař Claudius. Cyklostezka vede z z Bavorska na jih přes Tyrolsko a Jižní Tyrolsko až k moři.

Vídeň cyklostezky - i v okolí Vídně jsou pěkné cyklostezky. U nás můžete koupit mapu Cyklomapa Vídeň a okolí.

Pokud si chcete koupit obsáhlý atlas Rakouské cyklostezky, který obsahuje mapu i průvodce 160 cyklostezek v Rakousku, najdete ho zde.

Nejlepší cyklostezky Rakousko, cyklostezky s dětmi

Nejlepší cyklostezky Rakousko
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

You don't have access to view comment.

You don't have access to post comment.