Manner oplatky s vídeňskou kávou

59,00 Kč
kus
Váha:

200,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Manner oplatky s vídeňskou kávou

Manner oplatky s vídeňskou kávou z vlastní zkušenosti: Oplatky s kávou patří k Manner řadě, která vyniká jemností (Zartwaffeln). Oplatky jsou malé a tenké, oproti klasickým Neapolitaner oplatkům mnohem křehčí. Už po otevření sáčku oplatků mě ovanula vůně kávy. Oplatky chutnají méně sladce, dominuje jemná chuť kávy se smetanou. Skutečná káva tvoří pouze 2% objemu náplně, takže se nemusíte bát, že by oplatky nemohli ochutnat děti. Naše se rozdělily na dvě poloviny, někomu chutnají hodně, někomu nikoliv. Pro dospělé, kteří mají rádi kávu je rozhodně doporučuji.

Manner oplatky s vídeňskou kávou

Oplatky Manner s vídeňskou kávou koupit.

Tenoučké, křupavé, lehké oplatky Manner vídeňská káva.

Nejlehčí vafle od společnosti Manner se postarají o změnu, mimo jiné se svůdnou příchutí vídeňské kávy. Kousky vaflí, velké tak akorát do pusy, jsou díky dvěma křupavým vrstvám vaflí a vrstvě jemné náplně neobyčejně nadýchaným požitkem. V praktickém znovu uzavíratelném 200g sáčku zůstanou vafle dlouho čerstvé!

Doporučujeme koupit také další oplatky Manner a perníčky Manner: Oplatky Manner Neapolitaner dárkové balení. Cubidoo oplatky Manner. Malé oplatky Manner ke kávě. Oplatky Manner Mio. Lískooříškové oplatky Manner. Jemné meruňkové oplatky Manner. Citronové oplatky Manner. Vanilkové oplatky Manner. Celozrnné oplatky Manner. Kávové oplatky Manner. Mignon Manner. Kokosové oplatky Manner. Manner oplatky s vídeňskou kávou. Rumová srdíčka Manner. Belvedere cukroví. Linecké keksy Manner. Perníčky Weinbeisser. Perníčky preclíky. Brusinkové perníčky Manner. Celozrnné perníčky Manner. 

Oplatky Manner vídeňská káva Wiener Kaffee Zartwaffeln

Rakouské potraviny .cz doporučují: