Italská pánev - hotové jídlo

189,00 Kč
kus
Váha:

380,00 g

Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Inzersdorfer Italien Pfanne Frisch und Fertig

Kvalitní hotové jídlo v italském stylu s rýží a zeleninovou omáčkou - zdravá alternativa ke klasickým konzervám.

Jídlo stačí vyprázdnit na pánev a 3 minuty ohřívat a průběžně míchat. Pokud chcete mít pokrm ještě lahodnější, výrobce doporučuje nakrájet na malé kousky jednu malou cuketku nebo okurek a vmíchat do jídla.

Hotové italské jídlo neobsahuje žádné chemické konzervanty, glutamát ani umělá aromata, neobsahuje palmový tuk. Přesto se jídlo dá uchovávat při pokojové teplotě. Minimální trvanlivost je proto ale jen asi 3 týdny. Po otevření je samozřejmě nutné pokrm hned připravit a konzumovat.

Hotové jídlo Italien Pfanne neobsahuje žádné maso ani jiné zvířecí produkty, takže je vhodné i pro vegetariány a vegany.

Z vlastní zkušenosti: Toto hotové jídlo předčilo naše očekávání. Porce stačí sice pro jednoho strávníka nebo pro dvě velmi skromné osoby. Umělohmotná vanička je rozdělena na dvě samostatné komory, jedna s rýží, druhá s omáčkou a zeleninou. Jídlo má poměrně silnou chuť, silně po rajčatech, ale v pozadí je i mírný pálivý podtón. Ten se dá pro jemné jazýčky ovšem zmírnit právě zmíněnou cuketou nebo okurkem vmíchanými do pokrmu. Jídlo mě po chuťové stránce opravdu potěšilo, velmi doporučuji.

Doporučujeme koupit také další konzervy od rakouské firmy Inzersdorfer, která nepoužívá chemické konzervanty ani zesilovače chuti.

Složení: voda, rýže, rajčata 20%, cibule, rajčatový protlak dvakrát koncentrovaný 4%, cukr, sůl, řepkový olej, bylinky, koření, kukuřičný škrob, přírodní aromata, regulátor kyselosti: kyselina citronová, karamelový sirup.

hotové jídlo italské konzerva bez glutamátu

Rakouské potraviny .cz doporučují: