Alpengummi alpská žvýkačka

29,00 Kč
kus
Sekce:

Bonbóny

Váha:

12,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Novinka z rakouských Alp - žvýkačka s mentolovou příchutí na bázi horské pryskyřice a včelího vosku!

Žvýkačka bez cukru, bez umělých sladidel, změkčovadel nebo umělých látek na bázi ropy.

Přírodní žvýkačka slazená pouze xylitem (březový cukr). Tím je šetrná k vašim zubům, které žvýkání pomáhá čistit a také neutralizuje kyselost v ústech.

Krabička obsahuje 10 žvýkaček.

Skladujte při teplotách do 21st. C.

Z vlastní zkušenosti: Krabička je pěkná už na pohled, vyrobena z recyklovaného papíru s nevtíravým designem. Je malá, takže perfektně pasuje i do kapsy nebo jakkoli malé tašky. Odklapovací víčko je praktické, nezdržuje otvírání a nemusíte odmotávat nějaké stanioly. Žvýkačky jsou nakrájené na trochu nepravidelné tvary, což ovšem působí velice lidsky a hned je člověku jasné, že je nevyrábí v obří továrně, ale v malé manufaktuře. Vůně je velice jemná, příjemná, necítíte pálivý mentol. Avizovaná příchuť lesní máty se potvrzuje. Lesní máta je mnohem jemnější než máta peprná. Už při prvním kousnutí necítíte pro průmyslové žvýkačky typickou přehnaně silnou až chemickou chuť. Ptáte se asi, jestli je pryskyřice při žvýkání cítit? Je cítit jen v pozadí a ladí dohromady s mátou. Asi po čtvrthodině žvýkání chuť téměř vyprchá a zůstane jen slabá příchuť pryskyřice.

Složení: žvýkací směs (pryskyřice, včelí vosk), xylit 35%, stabilizator: Gummi Arabicum, zvlhčovadlo: Glycerin (rostlinný), emulgátor: lecitin ze slunečnice, přírodní aromata.

Přírodní žvýkačka bez cukru

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Zvonek Rakousko
139,00 Kč
Milch Blockmalz -50%
59,00 Kč