Alpenstark Gehirnkraft Brahmi Ginko Bio

499,00 Kč
kus
Váha:

33,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Přírodní bio výživový doplněk udržuje mozkovou činnost v rovnováze a posiluje výkonost mozkových buněk a duševní činnosti obecně.

Vyvážená kombinace indické rostliny brahmi, dále stromu ginko a mořské řasy chlorely pozitivně ovlivňuje výkonnost vašeho mozku a kreativitu. Tento potravinový doplněk je vyroben v Rakousku s čistě přírodních součástí.

Indická rostlina brahmi je už tisíce let používána v auyrvédské medicíně a je považována za něco jako palivo pro mozek, zlepšující pamět a výkonnost mozku.

Strom ginko pocházející původně z Číny, kde byl uctíván jako posvátný strom, je symbolem síly a odolnosti. Stromy se dožívají i více jak 1000 let a pochází již z dob pravěku. Účinné látky v ginko chrání nervové buňky před škodlivými vlivy a podporují funkci mozkových neuronů, které ovlivňují paměť a učení.

Mořská řasa chlorela obsahuje velké množství chlorofilu a velký podíl vitamínů a minerálů.

Přírodní bio výživový doplněk

Obsah: 60 kapslí po 550 mg
Doporučené dávkování: maximálně dvě kapsle denně (nepřekračovat)
Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící matky

Složení: 65% prášek chlorela bio, potahovací látka hydroxypropylmethylcellulose, bio výtažek ginko 9%, bio brahmi výtažek 7%.
Glutenfrei, Laktosefrei, Vegan.

Bio přírodní výživové doplňky řady Alpenstark vyrábí rakouská firma Tiroler Kräuterhof z Tyrolska, která se specializuje hlavně na přírodní bio kosmetiku.

Alpenstark přírodní výživové doplňky potravinové rakouské

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Edelweiß v dóze
179,00 Kč
Zvonek Rakousko přívěšek
139,00 Kč