Gulášová polévka konzerva Inzersdorfer

135,00 Kč
kus
Váha:

400,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Gulášová polévka v konzervě

Gulášová polévka - nejoblíbenější rakouská polévka v konzervě.

Gulášová polévka v konzervě, vyrobená z vybraného hovězího masa, brambor a cibule, pikantně okořeněná paprikou. Bez konzervačních chemických látek.

Konzervu stačí ohřát a přidat trochu vody - hotový pokrm k přímé spotřebě.

Z vlastní zkušenosti: Konzerva vystačí zhruba pro dva menší strávníky nebo jednoho dospělého, který má velký hlad. Pokud při ohřívání do obsahu nepřidáte vodu, získáte normální guláš. Pokud přidáte trochu vody, získáte gulášovou polévku velmi dobré chuti, spíše silné až mírně pálivé. Guláš obsahuje malé kousky masa i brambor.

Obsah konzervy gulášová polévka je 400 gramů, trvanlivost je obvykle několik let, takže vám ve spíži vydrží i jako zásoba na horší časy. Neobsahuje konzervační látky, jelikož je maso vařené. Jestli uvažujete o nákupu většího množství do zásoby, tak výrobce balí konzervy po 6 kusech.

Gulášová polévka v konzervě se hodí také na letní dovolenou pod stanem nebo na chatě či na trampský vandr, kde se dá ohřát nad ohněm rychle v ešusu.

Doporučujeme koupit také další konzervy a kvalitní hotová jídla Inzersdorfer jako například: vepřový guláš, kuře na paprice, hovězí guláš, masové rizoto, bramborový guláš, čočka se špekem, gulášová polévka, plněné papriky, fazole se špekem, segedínský guláš, pajšlová omáčka, tyrolská selská polévka nebo kuřecí se zelninou na kari. 

Firma Inzersdorfer je neoblíbenější rakouský výrobce konzerv a hotových pokrmů. Vznikla ve Vídni v roce 1870 a o několik let později již se pyšnila titulem „k.k. ausschließlich privilegierte Conserven- und Suppenextrakt-Fabrik Ig. Eisler & Comp.“ 

Gulášová polévka Inzersdorfer konzerva

Rakouské potraviny .cz doporučují: