Julius Meinl káva Jubiläum mletá 500g AKCE -50%

120,00 Kč
kus
Sekce:

Káva a kakao

Váha:

500,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Julius Meinl káva Jubiläum mletá

Oblíbená káva Jubiläum s jemnou chutí a nezaměnitelným aroma.

AKCE! Běžná cena 249,-Kč. Minimální trvanlivost 4.5.2022. Platí do vyprodání zásob.

Pokud chcete nové balení za plnou cenu, napište to prosím na konci objednávky do Poznámky.

Julius Meinl je známá vídeňská firma, která funguje od roku 1862.

Obsah: 0,5 kg

Z vlastní zkušenosti: Káva Jubiläum Julius Meinl je moje naprosto nejoblíbenější. Dokonale jemná příchuť si mě získala v době, kdy jsem kafe vůbec nepil a jen jsem to tenkrát vyzkoušel. Od té doby si ho vařím téměř každý den a žádná jiná značka mě zatím nepřesvědčila, že by byla lepší.

Káva je zabalena vakuově v typické zlatě zbarvené hliníkové fólii, takže je dokonale chráněna před vnějšími vlivy a působení vzduchu. Po rozbalení se tvrdá "cihla" sama rozpadne na sypkou kávu. Obal nemusíte nijak rozstříhávat, v horní části se nachází malá chlopeň, která umožní velmi snadné otevření odtažením dvou částí od sebe. 

Logo společnosti Julius Meinl zobrazuje mouřenína a je dnes ikonickým symbolem proslulým na celém světě. Zobrazuje mladého muže, který má na hlavě fez (červenou pokrývku hlavy se střapcem), a vyjadřuje poctu historickému vlivu Turecké říše, která přinesla v roce 1683 kávu do Vídně. Logo navrhl v roce 1924 známý vídeňský umělec Josef Binder. V našem eshopu můžete koupit i suvenýr: magnetku na ledničku se starým motivem plakátu firmy Meinl s mouřenínem.

Doporučujeme koupit v našem eshopu také celá zrna tohoto druhu kávy, ale například i rozpustnou horkou čokoládu firmy Julius Meinl.

Jubiläum káva Julius Meinl

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Napoli Dragee Keksi Classic
65,00 Kč