Kalendář Tyrolsko 2021 AKCE -60%

139,00 Kč
kus
Sekce:

Tyrolsko

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Kalendář Tyrolsko 2021

Kalendář Tyrolsko 2021 s nádhernými fotografiemi Alpské krajiny.

AKCE! Běžná cena 359,-Kč. Platí do vyprodání zásob.

Nástěnný kalendář Tyrolsko 2021 s krásnými velkými fotkami Alpské přírody.

14 listů s velkou fotografií Tyrolska na každý měsíc. Užívejte si po celý rok požitek z pohledu na vysoké vrcholy tyrolských Alp, panoramata a náladové fotky.

Rozměry 38 x 30 cm.

Velkoformátové fotky těchto krásných horských oblastí Rakouska: Kühtai, Kaiser Tal (Grossglockner), Stilluptal, Ladizalm, Valser Tal, Tannheimer Tal, Isar im Hinterautal, Ötztal, Karwendelgebirge, Wilder Kaiser, Hintertuxer Gletscher, Innsbruck Goldenes Dachl.

V našem eshopu doporučujeme také: průvodce Tyrolsko pro turisty, cykloprůvodce Tyrolsko, MTB průvodce Tyrolsko, Tyrolsko s dětmi, slovník tyrolské němčiny, obrazová kniha Tyrolsko, kuchařka s tyrolskými recepty, pálenky a špek z Tyrolska, suvenýry z Tyrolska, marmelády a med z Tyrolska a další produkty.

Nástěnný kalendář Tyrolsko 2021

Tyrolsko, nazývané také "srdce Alp", je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska a turisty proto velmi vyhledávanou. Tyrolsko se pyšní vysokými horami, krásnými údolími, bohatou lidovou kulturou a také kulinářskými dobrotami. Tyrolsko se skládá ze dvou částí, většího Severního Tyrolska a menšího Východního Tyrolska, které jsou od sebe odděleny západní částí Salcburska. Tyrolsko (německy Tirol) je spolková země na západě Rakouska, hlavním městem Tyrolska je Innsbruck. Jedná se o severní část původně většího Tyrolska, jehož zbytek (Jižní Tyrolsko) náleží od roku 1919 Itálii. Tyrolskem protéká řeka Inn, v jehož údolí je soustředěna převážná část obyvatelstva. Regiony Tyrolska jako jsou údolí Lechtal, Stubaiské údolí a údolí Sellraintal, Kitzbühelské Alpy nebo Arlberg jsou opravdovým rájem pro pěší turistiku či poznávací dovolenou.

Nástěnný kalendář Tyrolsko 2021 fotky

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Hrneček císař Franz Josef
289,00 Kč