Manner perníčky sypané mandlemi

59,00 Kč
kus
Váha:

180,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Manner perníčky sypané mandlemi

Lahodné perníčky s lehkou marcipánovou příchutí potažené tmavou čokoládou jsou zdobené drobnými křupavými kousíčky mandlí.

Mandlové perníčky Manner z vlastní zkušenosti: Hned po otevření sáčku jsem ucítil příjemnou vůni mandlí, která na pernících působí mírně neobvykle. Perníčky mají na povrchu celkem silnou vrstvu tmavé čokolády a spolu s mandlovým posypem tvoří nahořklou příchuť. Ovšem v dobrém slova smyslu. Pro ty, kteří nemají rádi přiliš sladké perníky, je to ideální volba. Chuť je výrazná a stačí sníst několik perníků a jste chutí naplněni. Nedá se ovšem říct, že by otevřené u nás vydržely dlouho. Jen se po nich zaprášilo.

Manner perníčky s mandlemi

Manner je nejznámější výrobce oplatků v Rakousku. Rodinná firma Manner funguje od roku 1898 a sídlí ve Vídni.

Manner perníčky s mandlemi kalorie ve 100g: 396 kcal.

Doporučujeme koupit také další oplatky Manner a perníčky Manner: Oplatky Manner Neapolitaner dárkové balení. Cubidoo oplatky Manner. Malé oplatky Manner ke kávě. Oplatky Manner Mio. Lískooříškové oplatky Manner. Jemné meruňkové oplatky Manner. Citronové oplatky Manner. Vanilkové oplatky Manner. Celozrnné oplatky Manner. Kávové oplatky Manner. Mignon Manner. Kokosové oplatky Manner. Manner oplatky s vídeňskou kávou. Rumová srdíčka Manner. Belvedere cukroví. Linecké keksy Manner. Perníčky Weinbeisser. Perníčky preclíky. Brusinkové perníčky Manner. Celozrnné perníčky Manner. 

Manner perníčky s mandlemi koupit prodej

Rakouské potraviny .cz doporučují: