Tekuté mýdlo borovice limba Unterweger

149,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Tekuté mýdlo limba

Přírodní tekuté mýdlo na ruce s obsahem bio éterického oleje z alpské borovice limby (německy Zirbe). 

Limbové mýdlo na ruce nádherně voní po horském lese, má výrazné desinfekční účinky díky obsahu pravého limbového oleje. Barva je průzračná bez chemických barviv.

Obsah: 140 ml

Průhledný dávkovač z plastu lze použít vícekrát, doporučujeme koupit také zásobu tekutého mýdla z limby o obsahu 1 litr, které vám vydrží na velmi dlouho dobu.

Alpská borovice limba (německy Zirbe, čteme cirbe, latinsky Pinus cembra) je velice odolný druh borovice, který roste v nejvyšších polohách Alp kolem výšky 2000 metrů nad mořem a to jen na některých místech. Jako jeden z mála jehličnanů vydrží velmi tvrdé klimatické podmínky, dokonce přestojí mrazy až -40°C. Právě díky této odolnosti samotné borovice limby jsou i produkty z ní považovány za velmi posilující pro člověka a jeho zdraví. Pro její přizpůsobivost horským podmínkám se jí přezdívá "Královna Alp". 

Tyrolská firma Unterweger vyrábí přírodní kosmetiku z horských bylin, založili ji už v roce 1886 bratři Johann a Ignaz Unterweger. Byla první výrobnou olejů z horské borovice limba a své produkty prezentovali již v roce 1889 na světové výstavě v Barceloně.

Doporučujeme také další produkty z borovice limba: éterický olej borovice limba, pokojová vůně ve spreji, voňavý polštářek limba, pálenka ze šišek Zirbenschnaps, likér z borovice limba, kosmetika limba, saunovací olej, sprchový gel, masážní olej, kniha o účincích borovice limby.

Tekuté mýdlo limba je nevhodné pro děti do 3 let. Nevtírejte mýdlo do očí.

limbové mýdlo tekuté na ruce Zirbe