Peněženka Gustav Klimt

349,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Peněženka Gustav Klimt

Kapesní peněženka Gustav Klimt s kvalitním kovovým zipem a dostatkem přihrádek na bankovky, mince a platební karty. Peněženka se rozkládá jako křídla, spojená pomocí druku. A přihrádka na drobné mince se rozepíná zipem. Rozměry peněženky Gustav Klimt jsou 13 x 10 cm. Peněženka je vyrobena z koženky a polyesteru.

Peněženka Gustav Klimt

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i peněženka Gustav Klimt Polibek velmi oblíbená.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka Gustav Klimt Polibek, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:11181

Peněženka Gustav Klimt Polibek obraz reprodukce

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Bio pohanka Biohof Mann 0,5kg
95,00 Kč
Bio višně v čokoládě Zotter
159,00 Kč