Kandované fialky

549,00 Kč
kus
Váha:

65,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Kandované fialky koupit

Kandované fialky od vídeňského cukrářství Leschanz. Kandované fialky jsou velmi originálním a exkluzivním dárkem.

Kandované fialky 

Kandované fialky jsou výjimečnou pochoutkou pro labužníky. Dopřejte si kandované fialky jako neobvyklé cukroví. Nádherná vůně fialek vám navodí jarní veselou náladu a barva potěší vaše oči.

Kandované fialky zabalené v krásné papírové nostalgické dóze a navíc celofánu s mašlí v barvě kandovaných fialek - kandované květy fialek.

Kandované fialky z vlastní zkušenosti: V dóze se nachází ještě jeden celofánový obal, který chrání fialky před okolními vlivy. Čekal jsem tenké listy obalené v cukru, ale ve skutečnosti vypadají téměř jako bonbóny s nerovnoměrným povrchem trochu kopírujícím květy. Barva i vůně jsou přesně takové, jaké jsem čekal, tedy výrazné po fialkách. Samotná chuť mě mile překvapila stejně jako to, že se hned nerozplinou, ale docela dlouho se dají cumlat. Až nakonec jsem narazil na samotný květ uvnitř.

Firma Wolfgang Leschanz je označován jako vídeňský Čokoládový král. Doporučujeme koupit kromě kandovaných fialek také jeho čokolády s fialkami, čokolády s listovým zlatem nebo čokoládu s květy růží.

Doporučujeme kromě kandovaných fialek koupit také: šumivé víno z fialek, fialkový likér, čokoládu s fialkami.

Kandované fialky koupit

Kandované fialky složení: 95% cukr, 3% květy fialek, gummi arabicum, barviva E120, E132, aroma.

Violka vonná, lidově zvaná fialka, je květina rostoucí v lesích i v zahradách. Fialka kvete brzy na jaře a její krásné fialové květy se odjakživa používaly v lidovém léčitelství.

Kandované ovoce nebo květy se napouští cukrem. Kandování květů fialek slouží ke konzervaci a děje se tak, že se povařené květy nechají máčet v cukernatém roztoku, který se postupně zahušťuje dalším cukrem, takže se koncentrace cukru v roztoku pohybuje cca od 30 do konečných 70-75 %. Postupně se snižuje podíl vody v květech, což vytváří nepříznivé podmínky pro běžné mikroorganismy a kandované fialky se tak nekazí.

Kandované fialky koupit květy fialek