Haribo Almdudler medvídci

69,00 Kč
kus
Sekce:

Bonbóny

Váha:

175,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Haribo Almdudler želatinoví medvídci

Novinka od firmy Haribo s typickou rakouskou příchutí limonády Almdudler! Nejnovější chuťová variace želatinových bonbónů s trojitou příchutí. 

Almdudler je neoblíbenější a nejznámější rakouská limonáda vyráběná tradičně z výtažku 32 bylin. Její typická osvěžující chuť se nyní snoubí s želatinovými medvídky od tradičního výrobce Haribo.

Sáček Haribo Almdudler obsahuje tři druhy medvídků, kteří ovšem tentokrát nejsou žádní medvídci, ale opravdu tvary od Almdudleru.

Haribo Almdudler z vlastní zkušenosti: Každý sáček nabízí tři různé příchutě a sice základní známou almdudlerovskou chuť typické limonády ve tvaru skutečné lahvičky a opravdové barvy limonády. K mému překvapení chutnají dokonale po Almdudler limonádě. Další dvě příchutě jsou malinový Almdudler a Almdudler s chutí bezových květů. Tyto dvě příchutě jsou sice ve dvou bonbónech, které jsou ovšem spojené dolním koncem k sobě. A to z prostého důvodu, že jsou ve tvaru páru v lidovém kroji, jak je znáte z obalu lahví limonády Almdudler (německy tzv. Trachtenpärchen), který je prostě spojen jako pár. Hned jsem měl chuť je od sebe odkousnout, abych zjistil příchutě a obě jsou příjemné, přírodně chutnající, žádné příliš aromatizované uměliny. Celkový dojem je velmi dobrý, pro milovníky Almdudleru vynikající malý dárek, který překvapí a potěší.

Kalorie ve 100 gramech: 1433 kJ/337 kcal. Sacharidy 77g, z toho cukr 45g. Bílkoviny 5,8 gramů.

Složení Almdudler Haribo: glukózový sirup, cukr, želatina, dextróza, citronová šťáva z koncentrátu (3%), regulátor kyselosti kyselina citronová, výtažek z bylin, ovocné a rostlinné výtažky: saflor, jablko, citron, spirulina, bezinky, aronia, hrozen, černý rybíz, včelý vosk na potažení, carbaubawachs, karamelizovaný cukrový sirup, aroma, výtažek z bezinek, invertový sirup.

Minimální trvanlivost je obvykle jeden rok.

Haribo Almdudler medvídci koupit