Bonbóny Wiener Zuckerl

69,00 Kč
kus
Sekce:

Bonbóny

Váha:

180,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Bonbóny Wiener Zuckerl

Klasické vídeňské bonbóny s ovocnou příchutí od firmy Englhofer jsou plněné ovocnou náplní.

Bonbóny Wiener Zuckerl z vlastní zkušenosti: Tyto bonbóny mě opravdu příjemně překvapily. Když jsem otevřel sáček, má každý bonbón svůj obal s obrázkem ovoce a nápisem. Po rozbalení obalu jsem si chvíli prohlížel samotný vzhled bonbónu Wiener Zuckerl. Má velmi zajímavý tvar i vzhled. Tvar má bonbón podlouhlý, poměrně hodně dlouhý a hranatý. Bonbón je průhledný (bezbarvý jako z ledu), ale uvnitř je vidět barevná ovocná náplň. Ta se u každého bonbónu liší podle druhu. Navíc bonbóny Wiener Zuckerl opravdu lákavě voní po ovoci ještě než je vložíte do úst. Bonbóny Wiener Zuckerl chutnají dokonale - osvěžující plná chuť ovoce se už od začátku u každého druhu liší. Bonbónů je v sáčku dostatek, takže si můžete každý druh ovoce opakovaně užít. Moje nejoblíbenější příchuť je asi černý rybíz. Velmi doporučuji!

V každém sáčku najdete bonbóny těchto příchutí: meruňka, citrón, malina, ananas, černý rybíz a mandarinka.

Velikost sáčku Wiener Zuckerl je 20 x 14 cm. Každý bonbón je zabalen jednotlivě v ochranném papíru, takže vůně a chuť ani po delší době a otevřeném sáčku nevyprchá. Velikost jednotlivého bonbónu je 3,2 x 1,3 cm, takže jsou docela velké. Bonbónů je v sáčku celkem 33 kusů.

Firmu založil roku Franz S. Englhofer před více než 100 lety.

Složení: cukr, glukózový sirup, jablečná šťáva, kyselina citrónová, koncentrát ovocné šťávy (0,9%) z uvedených druhů ovoce, aroma.

Bonbóny Wiener Zuckerl koupit