Bonbóny Wiener Zuckerl 1kg

259,00 Kč
kus
Sekce:

Bonbóny

Váha:

1 000,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Bonbóny Wiener Zuckerl

Velmi oblíbené vídeňské bonbóny s ovocnou příchutí od firmy Englhofer jsou plněné ovocnou náplní.

Velké balení o hmotnosti 1kg.

Bonbóny Wiener Zuckerl z vlastní zkušenosti: Tyto bonbóny mě opravdu příjemně překvapily. Když jsem otevřel sáček, má každý bonbón svůj obal s obrázkem ovoce a nápisem. Po rozbalení obalu jsem si chvíli prohlížel samotný vzhled bonbónu Wiener Zuckerl. Má velmi zajímavý tvar i vzhled. Tvar má bonbón podlouhlý, poměrně hodně dlouhý a hranatý. Bonbón je průhledný (bezbarvý jako z ledu), ale uvnitř je vidět barevná ovocná náplň. Ta se u každého bonbónu liší podle druhu. Navíc bonbóny Wiener Zuckerl opravdu lákavě voní po ovoci ještě než je vložíte do úst. Bonbóny Wiener Zuckerl chutnají dokonale - osvěžující plná chuť ovoce se už od začátku u každého druhu liší. Bonbónů je v sáčku dostatek, takže si můžete každý druh ovoce opakovaně užít. Moje nejoblíbenější příchuť je asi černý rybíz.

V jednom sáčku najdete všechny ovocné příchutě: meruňka, citrón, malina, ananas, černý rybíz a mandarinka. Sáček má rozměry 30 x 21 cm a obsahuje celkem přibližně 87 kusů bonbónů.

Firmu založil roku Franz S. Englhofer v Grazu v Rakousku před více než 100 lety.

Složení: cukr, glukózový sirup, jablečná šťáva, kyselina citrónová, koncentrát ovocné šťávy (0,9%) z uvedených druhů ovoce, aroma.

Bonbóny Wiener Zuckerl 1kg velké balení

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Napoli Dragee Keksi Classic
65,00 Kč