Sprchový gel s kamenným olejem Tiroler Steinöl

299,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Sprchový gel s kamenným olejem Tiroler Steinöl 

Sprchový gel obsahující alpský kamenný olej z Tyrolska.

Obsahuje vysoce účinné látky rostlinného původu a nechybí ani vitamin E, jeden z nejdůležitějších antioxidantů. Šetrný sprchový gel s neutrálním pH je vhodný na denní použití pro normální i citlivou pokožku.

Přípravky z alpského kamenného oleje uznává přírodní i klasická medicína. Vyrábějí se z přírodních materiálů ekologickým způsobem, jsou klinicky testované a neobsahují konzervační přísady.

Léčivé účinky alpského kamenného oleje spočívají v působení organických látek, které se do těla vstřebávají v léčivé teplé lázni, prostřednictvím hojivého zábalu nebo vtíráním do pokožky. Kombinací přípravků se účinky navzájem podporují.

Obsah: 200 ml

Olejové břidlice vznikly před 180 miliony let působením mikroorganismů na usazené zbytky mrtvých zvířat a rostlin na dně pramoře Tethys. Při vzniku Alp byla ložiska olejové břidlice obrovskou erupcí vytlačena na zemský povrch a dnes se těží v údolí Bächental u tyrolského jezera Achensee.

Unikátní ložiska alpského kamenného oleje objevil před více než sto lety zcela náhodou Martin Albrecht v tyrolském pohoří Karwendel. Když ho na túře zastihla bouře, uchýlil se do dřevěné horské boudy, aby se v ní ohřál. Sedl si ke krbu, přiložil dřevo a s ním omylem i kousky břidlice, které rychle vzplály. Na povrchu kamene se totiž vyloučila hořlavá mazlavá tekutina - černý kamenný olej. Právě Martin Albrecht založil firmu Tiroler Steinöl.

Sprchový gel s kamenným olejem Tiroler Steinöl