Fossil - čistý kamenný olej Tiroler Steinöl

979,00 Kč
kus
Váha:

30,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Fosilní olej z Tyrolska - léčivý alpský kamenný olej na vnější i vnitřní použití.

Speciální přírodní olej nejvyšší kvality a čistoty bez konzervačních přísad. Užívá se lokálně na postižená místa nebo jako pitná kúra.

Přírodní přípravek nejvyšší kvality a čistoty bez konzervačních přísad je vhodný k opakovanému použití. Díky kvalitnímu několikanásobnému čištění a velmi šetrnému výrobnímu procesu obsahuje speciální olej Fossil vysoký podíl organicky vázané síry, která působí protizánětlivě.  

FOSSIL působí účinně proti:

1/ zánětu žaludeční sliznice, žaludečnímu podráždění (i nervozitě)

2/ infekcím střev

3/ zánětům močového měchýře

4/ kloubním potížím

Zlepšuje kvalitu pokožky při ekzémech, akné, lupénce a úporných vyrážkách.

Desítky let trvající zkušenosti rakouských lékařů, zdravotníků a pacientů potvrdily absolutně pozitivní poznatky o účinnosti tohoto čistého přírodního preparátu.

Použití: 

1) Lokální − potírejte bolavé klouby nebo vtírejte olej do pokožky přímo na postiženém místě. Pro zvýšení účinnosti pak zakryjte ošetřované místo nahřátou textilií a nechte Fossil v klidu a teple vstřebávat.

2) Pitná kúra − ráno, v poledne a večer ponořte špičku nože do lahvičky s olejem, rozmíchejte tuto dávku v hrnku s vodou nebo nekyselým čajem a pijte po doušcích vždy hodinu před nebo hodinu po jídle (výhodné je připravit si ráno denní dávku do termosky). Kúru opakujte denně po dobu 2−3 týdnů.

Léčivé účinky spočívají v působení organických látek, které se do těla vstřebávají v léčivé teplé lázni, prostřednictvím hojivého zábalu nebo vtíráním do pokožky. Kombinací přípravků se účinky navzájem podporují.

Olejové břidlice vznikly před 180 miliony let působením mikroorganismů na usazené zbytky mrtvých zvířat a rostlin na dně pramoře Tethys. Při vzniku Alp byla ložiska olejové břidlice obrovskou erupcí vytlačena na zemský povrch a dnes se těží v údolí Bächental u tyrolského jezera Achensee.

Unikátní ložiska alpského kamenného oleje objevil před více než sto lety zcela náhodou Martin Albrecht v tyrolském pohoří Karwendel. Když ho na túře zastihla bouře, uchýlil se do dřevěné horské boudy, aby se v ní ohřál. Sedl si ke krbu, přiložil dřevo a s ním omylem i kousky břidlice, které rychle vzplály. Na povrchu kamene se totiž vyloučila hořlavá mazlavá tekutina - černý kamenný olej. Právě Martin Albrecht založil firmu Tiroler Steinöl.

Fossil - čistý kamenný olej Tiroler Steinöl

Rakouské potraviny .cz doporučují: