Burgenlandsko průvodce Burgenland

449,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Burgenland průvodce turistický

Burgenlandsko průvodce turistický Burgenland.

Burgenland průvodce turistický

Burgenlandsko průvodce turistický Burgenland.

Turistický průvodce nejvýchodnější částí Rakouska - Burgenaldskem.

Nejzajímavější místa v Burgenlandsku, přírodní krásy, Neziderské jezero (Neusiedler See), vinařské oblasti, památky, hrady a zámky, vynikající cyklostezky a cyklotrasy Burgenlandsko, tipy na výlety přes hranice na nejbližších místech Maďarska, mapky měst, 110 barevných fotek...

Kniha A5, 240 stran.

Jazyk: německy.

Název: Burgenland - Natur und Kultur zwischen Neusiedler See und Alpen

Burgenland průvodce turistický

Doporučujeme v našem eshopu také: obrazová kniha Burgenland, slovník nářečí Burgenland (Sprechen Sie Burgenländisch?), kuchařku regionálních receptů Burgenland, průvodce Burgenland.

Nejvýchodnější rakouská spolková země Burgenland láká turisty s 300 slunečnými dny a pestrou nabídkou výletních míst a nabídek pro celou rodinu. Šest přírodních parků a národní park a světové dědictví UNESCO Neusiedler See-Seewinkel na vás čeká s působivou přírodou.

Hlavním městem Burgenlandu je Eisenstadt. Dodnes tu nacházíme památky na prolínání různých kultur, včetně té římské. Donedávna byl Burgenland ještě kraj neobjevený turisty. Teprve po otevření maďarských a slovenských hranic se z Burgenlandu stala zajímavá destinace. Pro turisty jsou tu kromě koupání v Neziderském jezeře velké možnosti v rozvíjejícím se lázeňství.

(hai)

Burgenlandsko průvodce turistický Burgenland

Rakouské potraviny .cz doporučují: