Jižní Tyrolsko s dětmi Dolomity průvodce

459,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Jižní Tyrolsko s dětmi Dolomity průvodce

Jižní Tyrolsko s dětmi Dolomity průvodce pro rodiny s dětmi.

Jižní Tyrolsko s dětmi Dolomity průvodce

Jižní Tyrolsko a Dolomity s dětmi - výlety, zajímavá místa, atrakce a trasy vhodné pro rodiny s dětmi.

Kam v Dolomitech s dětmi, aby se nenudily? Jižní Tyrolsko a Dolomity s dětmi můžete navštívit zcela bez obav neboť je zde spousta místo vhodných právě pro děti. Tento průvodce Jižní Tyrolsko a Dolomity s dětmi nabízí 56 míst, která vaše děti nadchnou a která si na svoji dovolenou v Dolomitech a Jižním Tyrolsku nenechte ujít!

Turistický průvodce Dolomity s dětmi nabízí například: zážitková hora Watles s vodními radovánkami a horskými autíčky, Archeopark - Ötzimu na stopě, zámek Juval - kde bydlí Reinhold Messner, železniční miniatury Rabland, vodopády Patrschinser, letní bobová dráha, zážitkové zahrady, čarodějnická stezka mezi obřími modříny, včelařské muzeum, archeologické a přírodovědné muzeum Bozen, hrady v okolí Bozen, ledové jeskyně, koupání v jezerech, lanový park, ovčí salaš a ukázková výrobna sýrů, hrad Bruneck - muzeum Reinholda Messnera.

V průvodci popisované oblasti v Dolomitech s dětmi: Vinschgau, Meran, Bozen, Eisacktal, Pustertal.

Kniha A5, 192 stran.

Jazyk: německy.

Název: Ab in die Ferien - Südtirol: Urlaubsspaß für die ganze Familie

Jižní Tyrolsko s dětmi Dolomity průvodce

Dolomity jsou jednou z nejkrásnějších částí Alp a rozprostírají se na severu Itálie na územích Jižní Tyrolsko, Trento a Belluno až k vrcholu Marmolada ve výšce 3 343 metrů. Oblasti jihotyrolských Dolomit jsou obzvláště bohaté na možnosti vyžití kolem skal, skalních zubů a náhorních plošin.

Dolomity (italsky Dolomiti, německy Dolomiten) jsou jedním z horských masivů Italských Alp. Rozkládá se v severní části Itálie, na východ od Bolzanské kotliny. Pohoří Dolomity nemá jednolitý hřeben, skládá se z mnoha menších, často velmi rozličných horských skupin. Oblast charakterizují typické dolomitické prvky jako stolový povrch některých masivů, srázné stěny, věžovité vrcholy, rozeklané skalní hřebeny a takřka bizarní tvary některých štítů. Na území Dolomit jsou snad všechny typy horské krajiny - od horských luk po skalní masivy s ledovci.

Jižní Tyrolsko s dětmi Dolomity průvodce

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Hrneček císař Franz Josef
289,00 Kč