Nakupování ve Vídni 2015 Shopping Guide

439,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Nakupování ve Vídni a v Rakousku - průvodce po nejlepších obchodech ve Vídni.

Nakupování ve Vídni - nejlepší obchody ve Vídni.

Tento průvodce o nakupování ve Vídni představuje každoročně aktualizovaný katalog nejlepších obchodů ve Vídni (a několika dalších rakouských městech). Celkem je v tomto průvodci 700 obchodů ve Vídni.

Pokud hledáte kde nakupovat ve Vídni, které obchody ve Vídni jsou nejlepší, kde najít kterou značku nebo velká nákupní centra ve Vídni, tento průvodce Nakupování ve Vídni vás nechá v klidu naplánovat již doma vaši nákupní návštěvu Vídně.

Nakupování ve Vídni

Obsáhlý průvodce o nakupování ve Vídni obsahuje stovky nejlepších obchodů s oblečením, známé značky módy, parfumerie, obchody se šperky a dalším luxusním zbožím. Průvodce o nakupování ve Vídni vždy nabízí popis obchodu, sortiment, značky, otevírací dobu, adresu, kontakty i fotky obchodu a zkušenosti autorky průvodce z nakupování ve Vídni.

Nakupování ve Vídni - kapitoly: dámská móda, pánská móda (klassik, všeobecná, avantgarda, luxusdesigner, trend, dessous), lidové kroje, rakouští designéři, shopping malls, nákupní domy, outlet, brýle, klobouky, rukavice, šperky, hodinky, boty, tašky, kosmetická studia, parfumerie.

Nakupování ve Vídni - nakupování oblečení ve Vídni se pro vás stane potěšením a ne stresem z hledání a tápání po Vídni.

V průvodci Nakupování ve Vídni najdete samozřejmě také velká nákupní centra a shopping parky, kde jsou obchody s oblečením soustředěny na jednom místě.

Nechte se inspirovat pro vaše nákupy ve Vídni a objednejte si tohoto průvodce o nakupování ve Vídni i dalších rakouských městech.

Kniha A5, 400 stran.

Jazyk: německy.

(melo)

Nakupování ve Vídni, nakupování oblečení ve Vídni nákupní centra

Rakouské potraviny .cz doporučují: