Turistický průvodce Korutany jezera

649,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Turistický průvodce Korutany jezera

Nový turistický průvodce po Korutanských jezerech s mnoha fotografiemi, mapkami (s vyznačenými plážemi) a praktickými tipy v okolí oblíbených teplých jezer Wörthersee, Ossiacher See, Milstätter See a Weißensee.

Kniha popisuje jednak všechny turistické zajímavosti a cíle u korutanských jezer a také 23 nejkrásnějších tras pro turisty v jejich okolí. Výhodné jsou extra přiložené malé popisy tras s mapkami pro každou jednotlivou tůru zvlášť. Ty stačí vyjmnout s obálky, dát do kapsy a vyrazit s rodinou na výlet.

Turistický průvodce Korutany nabízí aktualní otevírací doby muzeí, hradů, rozhleden, koupacích míst a dalších atrakcí včetně současných cen vstupného. První vydání knihy je rok 2020. Každá atrakce má uvedeny i své GPS koordináty. Uvedeny jsou i stupně atraktivity, tedy jak moc autor doporučuje místo navštívit (1 bezpodmínečně "nutné", 2 měli byste navštívit, 3 příjemná obměna, 4 nepropásnete příliš). Uvnitř knihy i odkaz na digitální mapy od vydavatele.

Kniha formátu 18,5 x 12,5cm
Jazyk: německy
Autor: Martin Krake
Název: Kärnten die Seeregion
Podtitul: Wörthersee, Ossiacher See, Millstätter See und Weißensee mit Ausflügen in die Karawanken und die Hohen Tauern
Počet stran: 256

Z obsahu průvodce po Korutanských jezerech: příjez do oblasti (mýtné, nálepka, dálnice, vlaky, kola), tip na koupi slevové karty Kärnten Card, počasí v oblasti, parkoviště a ceny. Friesach, klášter Dom Gurk, hrad Hochosterwitz, Magdalenberg, Maria Saal, parní lokomotivy Rosentaler Dampfzüge, lovecké muzeum zámek Ferlach, jeskyně Obir-Tropfsteinhöhle, vodní soutěska Tscheppaschlucht, Klagenfurt, Lindwurm, muzeum moderního umění, Wörthersee, Minimundus, Reptilienzoo Happ, městské pláže a koupaliště, lodní doprava na jezeru Wörthersee, Pörtschach, Maria Wörth, dřevěná rozhledna Pyradmidenkogel (otevírací doba, vstupné), Velden, zámek a ZOO Rosegg, Svět keltů Frög, Faaker See, Ossiacher See, klášter Ossiach, hora Gerlitzen, hrad Landskron a Affenberg, Villach, Villacher Alpenstraße (mýtné, parkoviště), hornický důl Schaubergwerk Terra Mystica, Millstätter See a Nockberge, rybářské muzeum, hrad Sommeregg, muzeum bonzaí, Millstatt, Gegendtal, Brennsee, Afritzer See, Wildpark ZOO, Nockalmstraße, Vysoké Taury a Mölltal, Gmünd, Porsche muzeum, Maltatal, vodopády Fallbachfall, lanovka Ankogel-Seilbahn, Kreuzeckbahn zubačka, Groppensteinschlucht vodopády, Raggaschlucht, Pressegger See jezero, soutěska Garnitzenklamm, lanovka Nassfeldpass a Madritschen.

978-3-903306-01-1

kniha turistický průvodce Korutanská jezera Kärnten