Velký MTB průvodce Tyrolsko

650,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Cykloprůvodce Tyrolsko MTB

Průvodce MTB Tyrolsko - horská kola Tyrolsko.

Cykloprůvodce MTB Tyrolsko nabízí přes 100 cyklotras pro horská kola, akcí přímo pro horská kola a jezdeckých parků pro mountainbike.

Kde jsou nejlepší downhill trails, které trasy jsou nejlepší i pro rodiny s dětmi, jak se můžu zůčastnit ötztalského maratonu...

Texty doprovází fotky a mapky.

Kniha 464 stran, přes 300 fotek.

Jazyk: německy

Název: Der große Mountainbikeguide Tirol - Über 100 Touren, Events und Bikeparks.

Autor: Wildfried Hofer

Rok vydání: 2016

V našem eshopu doporučujeme také: průvodce Tyrolsko pro turisty, cykloprůvodce Tyrolsko, MTB průvodce Tyrolsko, Tyrolsko s dětmi, slovník tyrolské němčiny, obrazová kniha Tyrolsko, pálenky a špek z Tyrolska, suvenýry z Tyrolska, marmelády a med z Tyrolska a další produkty.

Tyrolsko, nazývané také "srdce Alp", je jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska a turisty proto velmi vyhledávanou. Tyrolsko se pyšní vysokými horami, krásnými údolími, bohatou lidovou kulturou a také kulinářskými dobrotami. Tyrolsko se skládá ze dvou částí, většího Severního Tyrolska a menšího Východního Tyrolska, které jsou od sebe odděleny západní částí Salcburska. Tyrolsko (německy Tirol) je spolková země na západě Rakouska, hlavním městem Tyrolska je Innsbruck. Jedná se o severní část původně většího Tyrolska, jehož zbytek (Jižní Tyrolsko) náleží od roku 1919 Itálii. Tyrolskem protéká řeka Inn, v jehož údolí je soustředěna převážná část obyvatelstva. Regiony Tyrolska jako jsou údolí Lechtal, Stubaiské údolí a údolí Sellraintal, Kitzbühelské Alpy nebo Arlberg jsou opravdovým rájem pro pěší turistiku či cyklodovolenou.

MTB cykloprůvodce Tyrolsko

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Hrneček císař Franz Josef
289,00 Kč