Kvíz o Rakousku (hra)

239,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Přes 100 otázek o Rakousku, jeho pamětihodnostech, krajině, výnamných osobnostech a dalších typických věcech.

Kvízová knížka má 80 stran, kroužkovou vazbu, je pouze v němčině a hodí se pro děti, mládež a stejně tak i dospělé. Pro většinu otázek jsou připraveny tři odpovědi, z nichž jen jedna je správná. Idální hra pro dlouhé chvíle doma nebo také na cesty do auta či vlaku. Kniha má kapesní formát a na konci najdete i správné odpovědi. Mnoho otázek je doplněno fotografií dané věci.

Jazyk: německy
Původní název: Was ist was. Österreich Quiz

V jakém městě se narodil slavný skladatel Wolfgang Amadeus Mozart? Kolik obyvatel má Rakousko? Jak se jmenuje hlavní město spolkové země Salzburg? Jaká rakouská spolková země je známá pro meruňky a víno? Jaké je největší jezero Rakouska? Co se rozumí pod pojmem Schlagobers? Takové a ještě mnoho dalších zajímavých otázek na vás čekají v tomto kvízu.

Welcher ist der höchste Berg Österreichs? Für welche Torte sind die Österreicher bekannt? Und wie nennen sie das Alpenmurmeltier noch? Über 100 Quizfragen und -antworten bietet der Quizblock im Hosentaschenformat. Mit Spielanleitung und Punktewertung ist er einzeln oder in der Gruppe spielbar und somit die ideale Unterhaltung für unterwegs.

Pro dlouhé chvíle doporučujeme koupit také například Puzzle Salzburg, Sisi nebo Gustav Klimt, hrací karty s motivy Rakouska, knihy o Rakousku, jazykové knihy o dialektu v Rakousku, Rakouské kuchařky nebo průvodce, Knihu pro děti s křížovkami a nálepkami.

978-3-7886-2133-9