Kvíz o Švýcarsku (hra)

239,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Přes 100 otázek o Švýcarsku, jeho pamětihodnostech, krajině, výnamných osobnostech a dalších typických věcech.

Kvízová knížka má 80 stran, kroužkovou vazbu, je pouze v němčině a hodí se pro děti, mládež a stejně tak i dospělé. Pro většinu otázek jsou připraveny tři odpovědi, z nichž jen jedna je správná. Idální hra pro dlouhé chvíle doma nebo také na cesty do auta či vlaku. Kniha má kapesní formát a na konci najdete i správné odpovědi. Mnoho otázek je doplněno fotografií dané věci.

Jazyk: německy
Původní název: Was ist was. Schweiz Quiz

Kdo založil Červený kříž? A jak souvisí vlajka Červeného kříže se švýcarskou vlajkou? Jaké je největší jezero Švýcarska? Co dostaneme, když si objednáme "Gipfeli"? Jaký sýr pochází ze Švýcarska? S kolika zeměmi sousedí Švýcarsko? Jaké psí plemeno pochází ze Švýcarska? Kdo vynalezl zubačku? Kdo vynalezl náramkové hodinky? Tyto a mnoho dalších zajímavých otázek na vás čeká v tomto kvízu.

Doporučujeme koupit také knihy o švýcarském dialektu nebo CD s mluveným slovem k výuce švýcarštiny.

Doporučujeme v našem eshopu koupit také knihy o životě ve Švýcarsku: Die Schweiz für die HosentascheDer feine Unterschied, dětskou knihu s křížovkami a nálepkami o Švýcarsku ( Rätsteln und Stickern Schweiz), Učebnice a slovník švýcarské němčiny (Schweizerdeutsch), autoatlas a turistické mapy a průvodce Švýcarska.

Stolní hra kvíz Švýcarsko

Rakouské potraviny .cz doporučují: