Deštník Gustav Klimt skládací

389,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Skládací deštník Gustav Klimt Polibek

Skládací deštník Gustav Klimt Polibek s nejznámějším obrazy vídeňského malíře Gustava Klimta: Polibek a Adele.

Skládací deštník Gustav Klimt Polibek obsahuje i obal na deštník.

Rozměry deštníku Gustav Klimt Polibek ve složeném stavu: 24 x 5 cm
Rozpětí deštníku v rozloženém stavu: 102 cm

Deštník Gustav Klimt dokáže svými teplými barvami vnést dobrou náladu i do pochmurného deštivého počasí. S tímto barevným deštníkem budete na ulici také dobře viditelní pro auta.

Deštník Gustav Klimt skládací

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i skládací deštník Gustav Klimt Polibek velmi oblíbený.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, skládací deštník Gustav Klimt Polibek, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka Gustav Klimt, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:4900

skládací deštník Gustav Klimt Polibek koupit vystřelovací