Mozartovy koule Victor Schmidt sáček 16ks

159,00 Kč
kus
Váha:

264,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Mozartovy koule z Vídně Victor Schmidt

Mozartovy koule od vídeňské firmy Victor Schmidt, která spadá pod rodinnou firmu Manner, proslavenou výrobou oplatků Manner Nepaolitaner.

Mozartovy koule z Vídně

Pravé Mozartovy koule z Rakouska: 16 lahodných kusů Mozartových koulí vyrobených z marcipánu, krémového nugátu a jemné čokolády. Dopřejte si pravé Mozartovy koule z Rakouska.

Mozartovy koule jsou čokoládové pralinky plněné marcipánem (40%), nugátovým krémem (33%) a obalené kvalitní tmavou čokoládou.

Mozartovy koule vyrobené z kakaa zpracovaného přímo ve vlastní továrně firmy Manner. Firma Manner vybírá pouze nejkvalitnější suroviny pro výrobu těchto Mozartových koulí. 

Mozartovy koule Victor Schmidt z vlastní zkušenosti: Hned po rozbalení zlatého staniolového obalu je vidět, že koule není dokonale kulatá, ale na dolní straně mírně zploštělá. Po rozkousnutí je vidět, že hlavní náplní je nugát, který tvoří velkou část koule. Dále je světlý marcipán a teprve tenká vrstva čokolády na povrchu. Jednotlivé chutě ingrediencí se v ústech skvěle prolínají a působí velmi harmonicky. Osobně Mozartovy koule Victor Schmidt upřednostňuji před větší firmou Mirabell. Victor Schmidt koule na mě působí vřelejším dojmem, jakoby byly méně industriálně vyráběné (i když je asi postup výroby velmi podobný). Doporučuji koule konzumovat odložené v pokojové teplotě, protože jedině tak jsou správně vláčné a lépe se vychutnávají. Studené se musí příliš kousat a jednotlivé složky se tak nepropojí.

Pravé Mozartovy koule z Vídně

Mozartovy koule z Vídně energetická hodnota: 2.135 kJ /508 kcal ve 100 gramech

Mozartovy koule z Vídně složení: cukr, kakaová hmota, mandle, palmový tuk, lískové oříšky, prášek z plnotučného mléka, kakaové máslo, syrovátka, regulátor vlhkosti: sorbit a invertáza, máselný tuk, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: sojový lecitin, mléčný cukr, aromata, prášek z nízkotučného mléka, kyselina citronová, prášek ze syrovátky.

Pravé Mozartovy koule z Vídně

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Napoli Dragee Keksi Classic
95,00 Kč