Mléčná čokoláda Gustav Klimt

65,00 Kč
kus
Sekce:

Čokolády

Váha:

100,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Čokoláda Gustav Klimt Polibek

Vynikající mléčná čokoláda.

Pro milovníky umění je tu mléčná čokoláda v obale s obrazem vídeňského malíře Klimta. Rozměry krabičky jsou 19 x 8,8 cm.

Výrobce čokolády je firma Zum goldenen Hirschen z Vídně.

Složení: cukr, prášek z plnotučného mléka, kakaové máslo, kakaová hmota, pasta z lískových oříšků, emulgátor slunečnicový lecitin, aroma vanilin.

Čokoláda Gustav Klimt Polibek koupit

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i mléčná čokoláda Gustav Klimt Polibek velmi oblíbená.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda Gustav Klimt Polibek, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:13817(40stk)

Čokoláda Gustav Klimt Polibek koupit

Rakouské potraviny .cz doporučují: