Ovomaltine 0,5kg

259,00 Kč
kus
Sekce:

Káva a kakao

Váha:

500,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Ovomaltine nápoj

Ovomaltine instantní nápoj ze Švýcarska v umělohmotné dóze, která se dá uzavírat, díky čemuž Ovomaltine prášek nikdy nenavlhne.

Ovomaltine nápoj dóza

Ovomaltine je národní nápoj Švýcarů, typický švýcarský nápoj.

Ovomaltine je nápoj ze sladu, mléka a kakaa, dodává energii a pijí ho vlastně všichni: dospělí i děti, sportovci i starší lidé. Nápoj Ovomaltine je obohacen také o hodně minerálů a vitamínů.

Ovomaltine nápoj ze Švýcarska

Ovomaltine se vyrábí ve Švýcarsku od roku 1904, kde ho v Bernu vymyslel Dr. Albert Wander.

Doporučujeme v našem eshopu koupit také větší balení Ovomaltine 1kg za ještě výhodnější cenu v přepočtu na množství!

Z vlastní zkušenosti: naše děti si nápoj Ovomaltine oblíbily. Když mají na výběr české granko, rakouské granko a např. Benco kakao, vyberou si nejraději Ovomaltine (přičemž české granko pro ně stojí na posledním místě). Ovomaltine není tolik sladký jako ostatní kakaové nápoje a má svoji osobitou chuť.

Ovomaltine koupit

Složení Ovomaltine: sladový výtažek (51%), cukr, hroznový cukr, sušené mléko, odtučněné kakao (13%), sušená syrovátka, sušené kvasnice, uhličitan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, rostlinný olej, 11 druhů vitamínů, sůl, aroma, vanilin.

Ovomaltine kalorie: 1563 kJ (369 kcal)

Příprava Ovomaltine: instantní nápoj Ovomaltine se připravuje stejně, jako jste zvyklí si připravovat běžné kakao. Do šálku studeného nebo teplého mléka nebo vody nasypeme dvě až čtyři čajové lžičky Ovomaltine prášku. Není třeba přislazovat, stačí zamíchat a Ovomaltine nápoj je hotový. 

Doporučujeme dále od firmy Ovomaltine koupit: čokoláda Ovomaltine, čokokrém Ovomaltine Crunchy Cream, Müsli Ovomaltine, Choc Ovo Ovomaltine oplatky.

Ovomaltine nápoj ze Švýcarska kde koupit Ovomaltine prodej cena dóza

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Edelweiß v dóze
179,00 Kč
Zvonek Rakousko přívěšek
139,00 Kč