Ovomaltine nápoj 1kg

369,00 Kč
kus
Sekce:

Káva a kakao

Váha:

1 000,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Ovomaltine 1kg za výhodnou cenu

Ovomaltine instantní nápoj ze Švýcarska.

Ovomaltine 1kg

Ovomaltine nápoj instantní je národní nápoj Švýcarů, typický švýcarský nápoj.

Ovomaltine je nápoj ze sladu, mléka a kakaa, dodává energii a pijí ho vlastně všichni: dospělí i děti, sportovci i starší lidé. Nápoj Ovomaltine je obohacen také o hodně minerálů a vitamínů.

Nápoj Ovomaltine se vyrábí ve Švýcarsku od roku 1904, kde ho v Bernu vymyslel Dr. Albert Wander.

Z vlastní zkušenosti: naše děti si nápoj Ovomaltine oblíbily. Když mají na výběr české granko, rakouské granko a např. Benco kakao, vyberou si nejraději Ovomaltine (přičemž české granko pro ně stojí na posledním místě). Ovomaltine není tolik sladký jako ostatní kakaové nápoje a má svoji osobitou chuť.

Ovomaltine nápoj instantní kakaový.

Složení nápoje Ovomaltine: sladový výtažek (51%), cukr, hroznový cukr, sušené mléko, odtučněné kakao (13%), sušená syrovátka, sušené kvasnice, uhličitan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, rostlinný olej, 11 druhů vitamínů, sůl, aroma, vanilin.

Ovomaltine kalorie: 1563 kJ (369 kcal). 

Příprava Ovomaltine: instantní nápoj Ovomaltine se připravuje stejně, jako jste zvyklí si připravovat běžné kakao. Do šálku studeného nebo teplého mléka nebo vody nasypeme dvě až čtyři čajové lžičky Ovomaltine prášku. Není třeba přislazovat, stačí zamíchat a Ovomaltine nápoj je hotový. 

Ovomaltine 1kg nápoj instantní velké balení

U nás můžete nápoj Ovomaltine koupit za nejvýhodnější cenu na trhu. Doporučujeme toto kilové balení nápoje Ovomaltine, které je v přepočtu ještě výhodnější než malé půlkilové balení Ovomaltine.

Doporučujeme v našem eshopu koupit od firmy Ovomaltine také: Ovomaltine čokokrém Crunchy Cream, Ovomaltine čokoláda, Müsli Ovomaltine, Choc Ovo Ovomaltine oplatky.

Nápoj Ovomaltine 1kg prodej kde koupit Ovomaltine cena