Přírodní šampon pampeliškový se syrovátkou Metzler

249,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Přírodní šampón pampeliškový

Přírodní šampon se syrovátkou a pampeliškou.

Přírodní šampón pampeliškový

Přírodní šampon na vlasy obsahuje blahodárně působící syrovátku a pampelišku a také výtažek z kopřivy, která posiluje vlasy a dodává jim přirozený lesk. Syrovátka obsahuje mnoho minerálních látek a vitamínů.

Vlasový přírodní šampon se syrovátkou a pampeliškou lze používat i na tělo.

Obsah: 250 ml

Z vlastní zkušenosti: tento přírodní šampón voní velice příjemně jemnou nevtíravou vůní, ve které jsou opravdu cítit pampelišky. Snadno se vtírá do vlasů a stačí použít malé množství k dostatečnému umytí a napěnění. Hned se zařadil k našim oblíbeným rodinným šamponům.

Přírodní šampon pampeliškový vlasový se syrovátkou

Rodinná firma Metzler vyrábí kvalitní kosmetiku se syrovátkou. Firma Metzler sídlí na horském statku v oblasti Bregenzerwald (Vorarlbersko) v Rakousku. Mléko získává od svých krav a koz, vyrábí sýry a mléčné produkty, při kterých vzniká i syrovátka. Tu zpracovávají na vyhledávanou kosmetiku se syrovátkou. Tato syrovátka má vynikající vlastnosti také díky tomu, že krávy se krmí alpskou trávou s mnoha horskými bylinami, což se projevuje na kvalitě a obsažených látkách.

Přírodní šampón pampeliškový

Složení: serum lactis (whey), sodium C14-C16 olefin sulfonate (olefinsulfonate), cocamidopropyl betaine, glycerin, polyglyceryl-3 caprate, polyglyceryl-4 caprate, olea europaea (olive) fruit oil, aqua (water), folium taraxaci cs., hydroxypropyl guar, hydroxypropyltrimonium chloride, urtica dioica (nettle) extract, alcohol, silk-proteine, citric acid, benzyl alcohol, benzoic acid, sorbic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, maltodextrin, parfum (fragrance).

Přírodní šampon pampeliškový se syrovátkou

Rakouské potraviny .cz doporučují: