Bio éterický olej alpská borovice limba Unterweger

479,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Bio éterický olej limba borovice

Alpská borovice limba (německy Zirbe, čteme cirbe) roste v nejvyšších polohách Alp jen na některých místech. Éterický olej borovice limba nádherně voní po lese, horách a smůle. Má sílu uvolňovat dýchací cesty a celkově zlepšovat stav organismu.

Bio éterický olej borovice limba (Zirbe).

Rakouští vědci také zjistili, že alpská borovice limba působí na lepší a hlubší spánek člověka a má celkově pozitivní účinky na zklidnění organismu.

Tento éterický bio olej borovice limba je 100% čistý produkt bez přídavku jakýchkoli dalších látek. Můžete ho používat na aromaterapii, do koupele nebo přidávat do masážních olejů. Při použití v místnosti se budete cítit lépe, klidněji a váš spánek bude hlubší a vydatnější. O úžasném vlivu borovice limba na spánek a celkové zdraví člověka se můžete dočíst v knize, která je k dostání přímo zde v našem eshopu.

Přineste si vůni Alp k sobě domů!

Tyrolská firma Unterweger vyrábí přírodní kosmetiku z horských bylin, založili ji už v roce 1886 bratři Johann a Ignaz Unterweger. Byla první výrobnou olejů z horské borovice limba a své produkty prezentovali již v roce 1889 na světové výstavě v Barceloně.

Obsah: 20 ml

Limbový olej éterický.

Doporučujeme také další produkty z borovice limba: pokojová vůně limba, masti z limby, šampon z limby, voňavý polštářek z borovice limba, pálenka z borovice limba, likér z borovice limba, čokoláda z borovice limba.

Alpský éterický olej borovice limba

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Edelweiß v dóze
269,00 Kč