Bio pokojová vůně borovice limba Unterweger

299,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Pokojový sprej borovice limba

Bio pokojová vůně vzácné horské borovice limba ve spreji. Osvěží váš byt, navodí ihned velmi příjemnou atmosféru a navíc podoporuje zklidnění organismu a kvalitnější spánek. Vyrábí se z čistého oleje borovice limby v Tyrolsku.

Bio pokojová vůně alpské borovice limby - přineste si vůni Alp do vašeho pokoje.

Nádherná vůně borovice limby pročistí domácí prostor a působí pozitivně na lidskou psychiku.

Alpská borovice limba (německy Zirbe, čteme cirbe, latinsky Pinus cembra) je velice odolný druh borovice, který roste v nejvyšších polohách Alp kolem výšky 2000 metrů nad mořem a to jen na některých místech. Jako jeden z mála jehličnanů vydrží velmi tvrdé klimatické podmínky, dokonce přestojí mrazy až -40°C. Právě díky této odolnosti samotné borovice limby jsou i produkty z ní považovány za velmi posilující pro člověka a jeho zdraví. Pro její přizpůsobivost horským podmínkám se jí přezdívá "Královna Alp". 

Borovice limba účinky

Éterický olej borovice limba nádherně voní po lese, horách a pryskyřici. Limbový olej má schopnost uvolňovat dýchací cesty a celkově zlepšovat stav organismu. Rakouští vědci také zjistili, že alpská borovice limba působí na lepší a hlubší spánek člověka a má celkově pozitivní účinky na zklidnění organismu. Snižuje srdeční tep, stabilizuje krevní oběh při změnách tlaku vzduchu. Éterický olej působí také jako přirozená ochrana před hmyzem a moly.

Obsah: 100 ml

Z vlastní zkušenosti: Pokojový sprej borovice limba voní příjemně, trošku jinak než jsem byl zvyklý od ostatních jehličnanů a jejich éterických olejů. Sprej funguje bezproblémově, rozprašuje hustě v drobounkých kapičkách. Neobsahuje žádný stlačený plyn, rozprašuje přímo tlakem na horní část. Nemusíte se obávat ani skvrn na oblečení nebo posteli, nezanechává žádné trvalé stopy.

Účinky pokojového spreje limba:

- působí harmonizačně, uvolňuje
- dokáže čistit vzduch od nežádoucích pachů
- přírodní ochrana před hmyzem
- působí pozitivně na náš spánek
- stabilizuje krevní oběh

Tyrolská firma Unterweger vyrábí přírodní kosmetiku z horských bylin, založili ji už v roce 1886 bratři Johann a Ignaz Unterweger. Byla první výrobnou olejů z horské borovice limba a své produkty prezentovali již v roce 1889 na světové výstavě v Barceloně.

Doporučujeme také další produkty z borovice limba: éterický olej borovice limba, voňavý polštářek limba, pálenka ze šišek borovice limba, likér z borovice limba, čokoláda z limby, kosmetika limba, saunovací olej, sprchový gel, masážní olej, kniha o účincích borovice limby.

Originální název v němčině: Raumparfum Harmonie Zirbe Unterweger.

Bio pokojová vůně borovice limba sprej osvěžovač vzduchu

Rakouské potraviny .cz doporučují: