Cyklostezky Solná komora cyklotrasy cykloprůvodce MTB Salzkammergut

249,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Cyklostezky Solná komora cykloprůvodce MTB Salzkammergut cyklotrasy

Cyklostezky Solná komora cykloprůvodce MTB Salzkammergut cyklotrasy. 

Cyklotrasy Solná komora cykloprůvodce MTB Salzkammergut cyklostezky

Cyklotrasy Solná komora cyklostezky cykloprůvodce MTB kniha.

Cykloprůvodce Solná komora nabízí nejhezčí MTB trasy v Solné Komoře, cyklotrasy Solná komra (Salzkammergut) cyklostezky.

Cykloprůvodce Solná komora cyklostezky popisuje 34 detailně zpracovaných MTB cyklotras v Solné komoře (Salzkammergut), včetně okruhu Dachsteinrunde (okolo Dachsteinu), zajímavosti a tipy na další aktivity na trase, mapy a výškové profily, informace o regionu Salzkammergut, rejstřík atraktivit na trase, legendární závod Salzkammergut Trophy.

Každá MTB cyklostezka/cyklotrasa obsahuje: popis cyklostezky, délku, náročnost cyklotrasy, značení cyklostezky, převýšení, povrch, panorama, výhledy v Solné komoře, zajímavosti v Solné komoře, mapku cyklostezky Solná komora a ke každé cyklostezce v Solné komoře několik pěkných fotek.

Cykloprůvodce Solná komora cyklostezky nabízí jako jediný průvodce v češtině podrobně popsané cyklostezky Solná komora cyklotrasy. Naplánujte si vaši dovolenou už v klidu doma, ať si potom v Rakousku vychutnáte jen ty nejlepší MTB cyklotrasy v Solné komoře.

Průvodce MTB Solná komora zahrnuje oblasti: Bad Goisern, Bad Ischl, Traunsee, Altausee, Wolfgangsee, Hintersee.

Cyklotrasy Solná komora cykloprůvodce MTB Salzkammergut cyklostezky

Autor Ing. Daniel Polman.

Kniha A5, 154 stran.

Jazyk: česky. 

Solná komora (Salzkammergut) se rozkládá na území tří rakouských zemí Horního Rakouska, Štýrska a Salcburska. Název daly oblasti solné doly, které jsou využívány již od starověku. Odhaduje se, že v tomto kraji vzniklo přes 160 přírodních jezer. Za nejlepší výchozí místo pro turistiku v Solné komoře i cyklostezek v Solné komoře se považuje jezero Wolfgangsee, které ležící uprostřed Solné komory. Další turisticky zajímavá místa Solné komory jsou Hallstatt, romantický zámek Ort na ostrově jezera Traunsee, lázeňské město Bad Ischl, které navštěvoval již císař František Josef a Sissi.

Doporučujeme koupit také: cyklomapa Solná komora, Turistická mapa Solná komora Salzkammergut (obsahuje i cyklostezky v Solné komoře), Turistická mapa Solná komora Nördliches Salzkammergut, Mapa Solná komora jezera (obsahující především oblasti jezer), Průvodce pro rodiny s dětmi Solná komora, Obrazová kniha Solná komora Salzkammergut, Cyklomapa Salzburg a okolí, Cyklomapa Salzbursko (která pokrývá celou oblast země Salcbursko).

Cyklostezky Solná komora cykloprůvodce MTB průvodce Salzkammergut

Solná komora cyklotrasy Rakousko Wolfgangsee Attersee Traunsee

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Magnet Vídeň 9 motivů
89,00 Kč
Magnet Rakousko republika kovový
135,00 Kč