Marmeládové perníčky Manner

65,00 Kč
kus
Váha:

180,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Marmeládové perníčky Manner

Marmeládové perníčky Manner.

Perníčky Manner ve tvaru knoflíků (Knöpfe) plněné marmeládou z meruněk a jablek jsou neobyčejně měkké a jemné. V polevě z lahodné mléčné čokolády. K dostání od srpna do března ve 180g sáčku.

Marmeládové perníčky Manner z vlastní zkušenosti: Typická perníková chuť je obohacená o vláčnou marmeládu z meruněk a jablek. Poleva z mléčné čokolády je poměrně hodně silná, takže chuť perníčků je tak více čokoládová než bývá obvyklé. Obalením perníčků v čokoládě se také zachovala vláčnost a jemnost perníčků.

Manner je nejznámější výrobce oplatků v Rakousku. Rodinná firma Manner funguje od roku 1898 a sídlí ve Vídni.

Marmeládové perníčky Manner složení: Glukose-Fruktosesirup, Zucker, WEIZENMEHL, Apfelmark (11%), Kakaobutter, VOLLMILCHPULVER, Marillenmark (D: Aprikosenmark) (3%), Kakaomasse, MILCHZUCKER, SÜSSMOLKENPULVER, MAGERMILCHPULVER, Palmfett, Aromen, Gewürze, Apfelsaftkonzentrat, Backtriebmittel: Kaliumcarbonat und E 503ii, Säuerungsmittel: Weinsäure, Milchsäure und Citronensäure, Emulgator: SOJALECITHIN, modifizierte Maisstärke, Geliermittel: Pektin, Konservierungsmittel: Kaliumsorbat, Stabilisator: Calciumcitrate. Kann Spuren von Nüssen und Ei enthalten.

(a)

Marmeládové perníčky Manner Marmelade Knöpfe Lebkuchen

Rakouské potraviny .cz doporučují: