Activity společenská hra v němčině Piatnik

1 199,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Activity Original hra v němčině

Nejprodávanější a nejoblíbenější společenská hra od rakouské firmy Piatnik. Více než 10 milionů prodaných kusů, přeložena do 13 jazyků!

Desková hra Activity Original Piatnik v němčině je vhodná pro rodiny nebo školní třídy, kde se chtějí procvičit v německém jazyce formou zábavné hry. Emocionální prožitky ukládají jazykové znalosti mnohem lépe než suché učivo s učebnice.

V této variantě se jedná o velkou originální verzi.

U deskové hry Activity se hráči pohybuji po poli a hádají přitom pojmy tažené z kartiček. Tyto pojmy hráč představuje pantomimicky, hráči je popisují během 60 sekund (přesýpací hodiny) slovně nebo je malují.

Hru Activity vynalezli dva manželské páry z rakouského Štýrska. Stolní hra je určená pro jednotlivce nebo týmy, vhodná je od 12 let pro nejméně 3 hráče, celá hra trvá přibližně hodinu. Karty jsou seřazeny podle obtížnosti.

Společenská hra Activity obsahuje: desku, figurky, přesýpací hodiny, 550 karet s pojmy (každá karta má 6 pojmů), návod ke hře. Rozměry krabice jsou 40 x 28 x 5,5 cm, hmotnost 1287 gramů.

Hru Activity vyrábí Vídeňská tradiční firma Piatnik, která existuje již od roku 1824, kdy ji založil jako ruční výrobu karet Ferdinand Piatnik. Dodnes je v rukou rodiny Piatnik a patří k největším výrobcům her a karet v Evropě.

602825

Společenská hra Activity německy Original Piatnik desková stolní

Rakouské potraviny .cz doporučují: