Sekt se zlatem Gold 0,75L

439,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Tento produkt je určen pouze osobám starším 18 let.

Sekt se zlatem 

Sekt se zlatem. Sekt s kousky zlata pro výjimečné příležitosti.

Sekt se zlatem - sekt s kousky zlata.

Sekt z droboučkými kousky 23-karátového zlata pro výjimečné příležitosti.

Po zatřepání se v lahvi sektu se zlatem rozvíří nádherné divadlo plné zlata. Takto drobné kousky zlata v sektu jsou určené k běžnému požívání, respektive užívání. Sekt se zlatými šupinkami.

Sekt se zlatem s kousky zlata.

Dopřejte si kvalitní sekt se zlatem z Rakouska.

Obsah: 0,75 litru

Obsah alkoholu: 9,5 %

Suché víno.

Konzumace zlata ve formě miniaturních zlatých šupinek je zdravotně zcela nezávadná.

Firma Inführ, která vyrábí tento proslulý rakouský sekt se zlatem, sídlí v městě Kloserneuburg a sekty vyrábí od roku 1949.

Sekt se zlatem nabízíme také v provedení ve zlaté krabici ve formě zlaté cihly nebo v malém balení 0,02 litru. Originální dárek nebo překvapení na vaši oslavu jsou tak zaručeny.

Sekt se zlatem 

Konzumace zlata má velmi dlouhou historii. V dobách renesance se na stolech u šlechtických nebo panovnických dvorů často vyskytovalo. Pokrmy se zlatými šupinkami dokazovaly prestiž toho či onoho domu a byly určeny pro vznešené návštěvy a diplomaty. Tímto zvykem byl proslulý například dvůr Alžběty I. Tudorovy, ale i dvory italských hrabat a šlechticů. Takzvané jedlé zlato se dnes nejčastěji používá při výrobě sladkostí v cukrářském průmyslu. Často se v této terminologii setkáváme s názvem cukrářské zlato. Zlaté plátky pak lze použít ke zdobení svatebních dortů nebo dortů určených pro speciální příležitosti.

Kromě sektu se zlatem doporučujeme v našem eshopu ze sekce Šumivá vína a sekty také například: šumivé víno z fialek, šumivé víno z růží, sekt z květů černého bezu nebo sekt s květů třešní. Koupit lze v našem eshopu také čokoládu se zlatem.

Sekt s kousky zlata 0,75L

Rakouské potraviny .cz doporučují: