Hrací karty Kaiser Imperial Piatnik

289,00 Kč
kus
Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Standartní hrací karty na žolíka, canastu nebo poker, které zobrazují členy císařské panovnické rodiny Habsburků. Na krabičce vidíte císaře France Josefa a jeho manželku Elisabeth zvanou Sisi. Zadní strany karet zdobí císařský orel, znak monarchie Rakouska-Uherska.

Obsah krabičky tvoří 2 x 55 karet a žolíky.

Na císařských kartách jsou zobrazeny tito panovníci a alegoričtí představitelé zemí Rakouska-Uherska: Císař František Josef (1848), Franz Joseph II., císařovna Elisabeth Sisi, Ferdinand dobrotivý, Erzherzogin Gisela, Kronprinzessin Witwe Stephanie, Erzherzogin Maria Valerie, Der Böhme (Čech), Der Pole (Polák), Der Ungar (Maďar), Der Deutsche (Němec).

Vyrábí Vídeňská tradiční firma Piatnik, která existuje již od roku 1824, kdy ji založil jako ruční výrobu karet Ferdinand Piatnik. Dodnes je v rukou rodiny Piatnik a patří k největším výrobcům her a karet v Evropě.

Doporučujeme koupit také suvenýry s motivy Rakouska-Uherska, císaře Franz Joseph a císařovny Sisi (nálepky, sklenice, magnetky, přívěšky, štamprle, pohlednice, obrazy, vějíř, kapesní zrcátko, poznámkový blok atd).

213847

Hrací karty císařské rakouské Kaiser Imperial Jubiläum Piatnik

Rakouské potraviny .cz doporučují: