Bavlněná taška Gustav Klimt Polibek

199,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Bavlněná taška Gustav Klimt Polibek

Bavlněná taška Gustav Klimt Polibek je lehká a velmi příjemná na dotek. Tašku můžete snadno složit do malé plochy a schovat třeba do kapsy, když jdete na nákup. Místo nevzhledných igelitových tašek si tak dopřejete elegantní a zároveň praktický doplněk.

Taška s delším poutkem a nejslavnějším obrazem vídeňského malíře Gustava Klimta Polibek. Rozměry samotné tašky bez poutka jsou: 39 x 42 cm.

Bavlněná taška Gustav Klimt nákupní

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i bavlněná taška Gustav Klimt Polibek velmi oblíbená.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška Gustav Klimt Polibek, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka Gustav Klimt, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:4607

Bavlněná nákupní taška Gustav Klimt Polibek

Rakouské potraviny .cz doporučují: