Dámské tričko Gustav Klimt Polibek

599,00 Kč
kus
Sekce:

Oblečení

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Dámské tričko Gustav Klimt Polibek

Dámské tričko Gustav Klimt Polibek má na sobě i ozdobné drobné kamínky v bílé a červené barvě (štras).

Dámské tričko s nejznámějším obrazem vídeňského malíře Gustava Klimta: Polibek (Der Kuss).

Dámské tričko Gustav Klimt Polibek

Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Zadní stranu trička zobrazuje druhá fotka (vlevo dole).

Přímo na skladě je nyní velikost M a S.

Vyberte si velikost trička: S, M, L, XL, XXL. (uveďte prosím velikost na konci objednávky do kolonky Poznámka. Pokud byste na to zapomněli, nevadí, zeptáme se vás ještě emailem)

Rozměry trička velikosti S: délka 60 cm, šířka uprostřed (nejužší místo) 37 cm, šířka i s rukávky 46 cm. Rozměry trička M: délka 60,  šířka uprostřed 38 cm, šířka s rukávky 51 cm.

Doporučujeme další trička Gustav Klimt a také suvenýry Gustav Klimt.

Dámské tričko Gustav Klimt Polibek

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i dámské tričko Gustav Klimt Polibek velmi oblíbené.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka, pouzdro na brýle, sněžící koule, dámské tričko Gustav Klimt Polibek halenka, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:13302

Dámské tričko Gustav Klimt Polibek halenka

Rakouské potraviny .cz doporučují: