Dřevěný magnet Gustav Klimt Polibek

99,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Magnet na ledničku Gustav Klimt Polibek

Dřevěný magnet Gustav Klimt: Polibek. Ozdobte si originálním způsobem vaši ledničku. Povrch magnetu je plastický, vyrobený z více vrstev dřeva.

Dřevěný 3D magnet v opravdu krásném nostalgickém provedení, které připomíná staré dobré časy Rakouské monarchie.

Velikost: 8,5 x 6,5 cm

Magnet Gustav Klimt na ledničku či jiný kovový podklad.

Motiv na magnetu: obraz Gustav Klimt: Polibek - nejznámější obraz malíře Gustava Klimta.

Magnet na ledničku Gustav Klimt Polibek

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i magnet Gustav Klimt Polibek velmi oblíbený.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka Gustav Klimt, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

hw:M0930

Magnet na ledničku Gustav Klimt Polibek magnetky

Rakouské potraviny .cz doporučují: