Napoli Dragee Keksi Classic

95,00 Kč
kus
Váha:

165,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Napoli Dragee Keksi Classic

Napoli Dragee Keksi Classic - oblíbené keksy od firmy Napoli-Manner.

Lahodné křupavé keksy potažené jemnou mléčnou i tmavou čokoládou.

Z vlastní zkušenosti: Opravdu výjimečně chutné keksy! Dokonalá kombinace křupavého základu a čokolády na povrchu. Člověk si chce brát pořád další a další. Jedny z nejlepších keksů na trhu vůbec.

Doporučujeme další varianty, zejména nejoblíbenější Napoli Dragee Keksi Classic, poté jejich velkou verzi Winak a dále Napoli Dragee Keksi obalené mléčnou čokoládou, Double Choc s dvojí bílou i mléčenou čokoládou a také nové karamelové keksy Napoli.

Firmu Napoli založil ve Vídni v roce 1948 Doktor Franz Andres. Firma dodnes vyrábí keksy, oplatky a perníčky. Od roku 1970 patří společnost Napoli-Casali pod nejznámější rakouskou firmu na oplatky Manner.

A kdy vznikly klasické keksy Napoli Dragee? V roce 1970 byly uvedeny sušenky Napoli Dragee Keksi na rakouský trh, ovšem nejprve bez čokoládové polevy. Teprve až s nápadem pomalu keksy obalovat v kotlích čokoládou jim přineslo ten pravý a velký úspěch. Napoli Dragee Keksi šly na dračku a dodnes patří mezi nejoblíbenější keksy v Rakousku vůbec. A protože je opravdu těžké je přestat mlsat, vzniknul i známý slogan "Wenn ich nur aufhören könnte." neboli Kdybych tak jen mohl přestat.

Napoli Dragee Keksi Classic

Rakouské potraviny .cz doporučují: