Gustav Klimt čajová dóza

379,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Gustav Klimt čajová dóza

Elegantní dóza na čaj, kterou využijete i jako dekoraci po vypotřebování čaje uvnitř. Dóza s obrazem Polibek od slavného vídeňského malíře Gustava Klimta.

Plechová dóza naplněná ovocným čajem.

Velikost: 10 x 8 cm

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i čajová dóza Gustav Klimt Polibek velmi oblíbená.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza Gustav Klimt Polibek, hrníček, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka Gustav Klimt, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

Polibek Gustav Klimt čajová dóza

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Bio pohanka Biohof Mann 0,5kg
95,00 Kč
Bio višně v čokoládě Zotter
159,00 Kč