Pouzdro na brýle Gustav Klimt Polibek

249,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Pouzdro na brýle Gustav Klimt

Pevné pouzdro na brýle s nejznámějším obrazem Vídeňského malíře Gustava Klimta: Polibek.

Rozměry: 16 x 6 x 3,5 cm

Pouzdro na brýle Gustav Klimt Polibek je vyrobeno z pevné umělé hmoty potažené jemnou látkou, příjemnou na dotek. Uvnitř pouzdra je černý samet. Pouzdro na brýle obsahuje také čistící ubrousek z mikrovlákna, na kterém je natištěn také obraz Polibek od Gustava Klimta.

Pouzdro na brýle Gustav Klimt je milým dárkem pro všechny milovníky umění tohoto Vídeňského malíře.

Pouzdro na brýle Gustav Klimt Polibek

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i pouzdro na brýle Gustav Klimt Polibek velmi oblíbené.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka, pouzdro na brýle Gustav Klimt Polibek, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:16557

Pouzdro na brýle Gustav Klimt Polibek obal