Šálek Gustav Klimt Polibek v dárkové krabici

339,00 Kč
kus
Sekce:

Gustav Klimt

Váha:

560,00 g

Na skladě:

ano

Dodací doba:

2-5 pracovních dní (podle druhu dopravy)

Kávový šálek Gustav Klimt Polibek

Kávový šálek Gustav Klimt: Polibek.

Porcelánový hrníček na kávu se slavným obrazem Gustava Klimta: Polibek.

Sada obsahuje: hrníček, talířek a vše zabalené v pěkné dárkové krabici, která je vystlaná bílým saténem a působí velice pěkně (viz druhé foto).

Rozměry hrníčku: výška 7,5, průměr 9 cm
Rozměry talířku: 14 cm
Rozměry krabice: 21,5 x 18 x10,5 cm

Kávový šálek Gustav Klimt Polibek

Kávový šálek Gustav Klimt Polibek je ideálním dárkem pro milovníky umění tohoto Vídeňského malíře.

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i kávový šálek Gustav Klimt Polibek velmi oblíbený.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček, kávový šálek Gustav Klimt Polibek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka Gustav Klimt, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:17376

Kávový šálek Gustav Klimt Polibek hrníček hrnek na kávu šálky

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Edelweiß v dóze
179,00 Kč
Zvonek Rakousko přívěšek
139,00 Kč