Tričko Gustav Klimt Polibek

599,00 Kč
kus
Sekce:

Oblečení

Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Tričko Gustav Klimt Polibek

Tričko s nejznámějším obrazem vídeňského malíře Gustava Klimta: Polibek (Der Kuss).

Barva: černá

Materiál: 100% bavlna

Tričko Gustav Klimt Polibek

Tričko Gustav Klimt je vhodné pro muže i ženy.

Vyberte si velikost trička: S, M, L, XL, XXL. (uveďte prosím velikost na konci objednávky do kolonky Poznámka. Pokud byste na to zapomněli, nevadí, zeptáme se vás ještě emailem)

Gustav Klimt (1862 – 1918) byl nejvýznamnější rakouský malíř pozdního 19. a začátku 20. století. Gustav Klimt byl hlavní postavou výtvarného stylu Jugendstil a Vídeňské secese. Nejznámější obrazy Gustava Klimta jsou: Polibek, Judith, Adele, Beethovenfries, Lebensbaum a dnes jsou světově proslulé. Proto je i tričko Gustav Klimt Polibek velmi oblíbené.

Nejznámější obraz Gustava Klimta je Polibek, německy Der Kuss, který namaloval v roce 1908 na vrcholu svého Zlatého období. Tehdy vyvinul novou techniku, kdy při malování kombinoval listové zlato a olejové barvy. Klimtův obraz Polibek byl vystaven na světové výstavě ve Vídni v roce 1908 a ihned zakoupen rakouským císařským ministerstvem pro kulturu. Dnes je obraz Polibek vystaven ve sbírce Klimtových obrazů ve Vídeňském zámku Belveder, kde jej obdivují turisté z celého světa. 

Doporučujeme koupit také další suvenýry, upomínkové předměty a doplňky Gustav Klimt: magnet, záložka, hodiny, reprodukce obrazu Gustav Klimt Polibek, pohlednice, pivní podtácky, propiska, deštník, taška, kosmetická taštička, lžička, otvírák na lahve, plechová cedule, dóza na šperky, minikalendář, čajová dóza, hrníček Gustav Klimt Polibek, kávový šálek, štamprle, pivní sklenice, hrnek, talíř, miska, popelník, zvoneček, dóza na cukr, cukřenka s dávkovačem, Polibek Gustav Klimt magnet na ledničku, sklenička na likér, váza, kapesní zrcátko, blok, přívěšek na klíče, vějíř, peněženka, pouzdro na brýle, sněžící koule, tričko Gustav Klimt Polibek, čokoláda, zapalovač, dóza na léky, pouzdro na vizitky, šátek, šála.

sm:12008

Tričko Gustav Klimt Polibek koupit pánské dámské bavlněné

Rakouské potraviny .cz doporučují: