Blog o Rakousku

Německá rádia online na internetu. V Německu je několik veřejnoprávních rádií a mnoho soukromých rádií, všechny se dají poslouchat i online na internetu. Program německá rádia najdete na jejich webech.

Na německých vyhledávačích nebo rakouských vyhledávačích lidé z Česka často pátrají marně. Přitom je to tak jednoduché. Nejlepší internetové vyhledávače jsou na Googlu, ale odlišují se pro německy mluvící země koncovkou podle toho jestli chcete vyhledávač v Rakousku nebo vyhledávač v Německu nebo vyhledávač ve Švýcarsku.

Počasí v Rakousku vás určitě zajímá, jestliže se chystáte do Rakouska na dovolenou. V tomto článku najdete jak české předpovědi počasí, tak rakouské předpovědi počasí.

Státní svátky v Rakousku 2015

Rakousko má státních svátků o trochu více než Česká republika, je to dáno katolickými svátky, jelikož Rakousko je země výrazně katolická. O svátcích a nedělích jsou v Rakousku obchody ze zákona zavřené (kromě obchodů na benzínových pumpách). Proto si před cestou zjistěte, jestli náhodou zrovna není v Rakousku státní svátek. Navíc se můžou některé svátky lišit podle spolkových zemí Rakouska.

Mnoho lidí hledá možnost inzerce v Rakousku nebo inzerce v Německu. Rakouský inzertní časopis nebo německý inzertní časopis nebo inzertní server/portál, kde by mohli hledat nabídky k prodeji aut, motorek, nemovitostí a dalších věcí. Těžko se ale s malou znalostí němčiny vyhledává a tak Vám dáme několik tipů jak inzerovat v Rakousku nebo jak inzerovat v Německu.