Bio rakouský dýňový olej ze Štýrska 0,5L

699,00 Kč
kus
Sekce:

Oleje a octy

Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Bio rakouský dýňový olej ze Štýrska

Bio olej z dýňových semínek z oblasti Štýrska (Steiermark) v Rakousku.

Bio dýňový olej ze Štýrska

Bio rakouský dýňový olej ze Štýrska je typický rakouský produkt, který zná celý svět. Bio dýňový olej se lisuje ze semínek dýně, které byly pěstovány biologicky, tedy zcela bez chemických hnojiv, postřiků či pesticidů. 

Bio rakouský dýňový olej ze Štýrska je vhodný jak k ochucení salátů, marinování masa, tak do dalších pokrmů jako jsou třeba pomazánky, polévky nebo těstoviny. Dýňový olej se používá také do pesta. Bio dýňový olej má jemnou oříškovou příchuť. Ve sladké kuchyni se mohou bio dýňovým olejem ochutit moučníky, dezerty a ovocné saláty. Velmi chutné jsou palačinky pokapané bio dýňovým olejem.

Bio rakouský dýňový olej ze Štýrska. Rakouský dýňový olej od firmy Steirerkraft z oblasti Štýrska. Dýňový olej se v Rakousku vyrábí ve více oblastech, nejznámější je však právě dýňový olej ze Štýrska (Steiermark) na jihu Rakouska.

Obsah: 0,5 litru

Složení: čistý bio rakouský dýňový olej ze Štýrska.

Tento bio dýňový olej ze Štýrska nese chráněné zeměpisné označení EU "Steirisches Kürbiskernöl g.g.A.". Semínka vybraná z dýní se hned po sklizni myjí, suší a vyčistí od zbytků. Jen zralá a tmavě zelená dýňová semínka jsou předpokladem pro prvotřídní štýrský dýňový olej. Sušená a jsou pak lisována. Na výrobu jednoho litru oleje je třeba 2,5 až 3 kg semínek neboli 35 dýní. 

Dopřejte si kvalitní rakouský bio dýňový olej ze Štýrska v prvotřídní kvalitě.

Pro zákazníky ze Slovenska: tekvicový olej = dýňový olej.

Bio rakouský dýňový olej ze Štýrska ggA g.g.A. koupit

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Lískooříškové kostky Manner
115,00 Kč
Kokosové oplatky Manner
125,00 Kč