Alpský kamenný olej pro termální koupele Tiroler Steinöl 250ml

559,00 Kč
kus
Na skladě:

během 5 dní

Dodací doba:

7-10 dní (podle druhu dopravy)

Alpský kamenný olej do koupele

Alpský kamenný olej do koupele zmírňuje bolesti při akutních i chronických onemocněních pohybového ústrojí (artróza, artritida) a zlepšuje pohyblivost kloubů. Ideální "lázeňská" terapie pro domácí i profesionální použití. Horká koupel přináší velmi příjemné fyzické i psychické uvolnění a také zklidňuje podrážděnou pokožku.

Alpský kamenný olej do koupele

Alpský kamenný olej

Vysoký obsah organické síry v alpském kamenném oleji změkčuje kloubní chrupavky a usnadňuje celkovou pohyblivost. Horká koupel působí jako terapie v termálních lázních. Olej je ideální pro domácí použití, ale používá se i v nemocnicích, rehabilitačních centrech a lázeňských provozech. Působí relaxačně a protistresově
Použití - alpský kamenný olej: Pro celkovou koupel napusťte vanu vodou o teplotě 38 °C, přidejte 3 lžíce kamenného oleje a rozmíchejte, sprchou vytvořte pěnu. Pro částečnou lázeň v umyvadle (při bolestech lokte, zápěstí, ruky, nohy) stačí 1–2 lžíce kamenného oleje. Doba koupele se pohybuje kolem 20–25 minut. Během kúry průběžně přidávejte teplou vodu, aby léčivá lázeň příliš nezchladla. Po lázni už se nesprchujte - zabalte tělo do suchého ručníku nebo deky a 30 minut v klidu a teple relaxujte.

Obsah: 250 ml

Alpský kamenný olej je rozpustný ve vodě a nezanechává na vaně mastné stopy.

Prostředek pro opakované dlouhodobé používání - pro dosažení optimálního účinku se doporučuje kúra minimálně 10x během 2-3x týdnů.

Přípravky z alpského kamenného oleje uznává přírodní i klasická medicína. Vyrábějí se z přírodních materiálů ekologickým způsobem, jsou klinicky testované a neobsahují konzervační přísady.

Léčivé účinky alpského kamenného oleje spočívají v působení organických látek, které se do těla vstřebávají v léčivé teplé lázni, prostřednictvím hojivého zábalu nebo vtíráním do pokožky. Kombinací přípravků se účinky navzájem podporují.

Olejové břidlice vznikly před 180 miliony let působením mikroorganismů na usazené zbytky mrtvých zvířat a rostlin na dně pramoře Tethys. Při vzniku Alp byla ložiska olejové břidlice obrovskou erupcí vytlačena na zemský povrch a dnes se těží v údolí Bächental u tyrolského jezera Achensee.

Unikátní ložiska alpského kamenného oleje objevil před více než sto lety zcela náhodou Martin Albrecht v tyrolském pohoří Karwendel. Když ho na túře zastihla bouře, uchýlil se do dřevěné horské boudy, aby se v ní ohřál. Sedl si ke krbu, přiložil dřevo a s ním omylem i kousky břidlice, které rychle vzplály. Na povrchu kamene se totiž vyloučila hořlavá mazlavá tekutina - černý kamenný olej. Právě Martin Albrecht založil firmu Tiroler Steinöl.

Alpský kamenný olej do koupele

Rakouské potraviny .cz doporučují:

Napoli Dragee Keksi Classic
95,00 Kč